Terra Classic’in %1.2 Vergi Yakma Politikası Yükseliş Görünümünü Destekliyor Ancak Bir Sorun Mevcut!

Terra Classic’in %1.2 Vergi Yakma Politikası Yükseliş Görünümünü Destekliyor Ancak Bir Sorun Mevcut!

Terra Classic (LUNC), son birkaç günde önemli bir dönüm noktası uygulamasına yaklaşırken oldukça heyecan verici bir zaman geçirdi. Mayıs çöküşünden bu yana topluluk, piyasadaki aşırı LUNC arzı konusundaki endişelerini dile getirdi. %1,2 vergi bu sorunu çözmeyi amaçlıyor.

Ne yazık ki, birçok LUNC yatrımcısı ve potansiyel yatırımcı, %1,2 verginin ne ile ilgili olduğunu anlamayabilir, bu yüzden işte kısa bir açıklama. Tüm zincir üstü LUNC işlemleri %1,2 vergiye tabi olacaktır. Buna cüzdan ve akıllı sözleşme etkileşimleri dahildir. Ancak, borsalardaki LUNC işlemleri vergi için uygun olmayabilir.

Verginin arkasındaki fikir, LUNC’nin arz fazlasının azaltılmasına yardımcı olacağıdır. En büyük dezavantajlarından biri, Terra Classic zincir üstü işlemleri daha pahalı hale getirmesidir.

Topluluğun deflasyonist bir sonuç lehine bu takası kabul etmeye istekli olduğu bir fiyat. Protokollerini Terra Classic’te yaymak isteyen potansiyel projelerin bunu bir meydan okuma olarak görüp görmeyecekleri hala belirsiz.

LUNC Roketi

LUNC bu hafta güçlü bir yükseliş performansı sergiledi ve bunun nedeni muhtemelen %1.2’lik vergiye verilen olumlu yanıt. Bu tür önlemler aşırı arzı agresif bir şekilde azaltacak ve bunun uzun vadeli fiyat hareketi üzerinde olumlu bir etkisi olacaktır.

Madeni para son yedi günde yaklaşık %160 arttı. Bu yükseliş, onu aşırı alım bölgesine ve dolayısıyla mevcut kısa vadeli düşüş görünümüne sokmak için yeterliydi.

terra
terra classic'in %1.2 vergi yakma politikası yükseliş görünümünü destekliyor ancak bir sorun mevcut! 3

Kripto para, basın zamanında zaten %16,77 oranında düştü ve aşırı alım koşullarından sonra kar almanın zaten gerçekleştiğini doğruladı.

Bununla birlikte, vergi ve yakma mekanizmalarının zaten daha düşük fiyat seviyelerinde çok fazla sermaye infüzyonunu teşvik ettiği düşünüldüğünde, dezavantajı sınırlı olabilir.

Ayrıca, LUNC şu anda bir sosyal hacim akışı yaşıyor. Son iki gündür durum böyleydi ve bu, daha fazla tüccarın neler olup bittiğine dikkat ettiğini gösteriyor.

Böyle bir sonuç, daha fazla LUNC birikimini teşvik edebilir ve dezavantajını yumuşatabilir, çünkü artık uzun vadeli HODLing için güçlü bir teşvik vardır.

terra
terra classic'in %1.2 vergi yakma politikası yükseliş görünümünü destekliyor ancak bir sorun mevcut! 4

Terra Classic’in ağırlıklı duygu metriği, boğalar lehine önemli ölçüde iyileşmeye çalışıyor. Bu gelişmeler, yatırımcıların ağa ısınmaya başladıkları için LUNC’yi güçlü bir birikim aşamasına sokabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.