Terra Classic (LUNC) Bu Yeni Güncellemeyle Yükselebilecek Mi?

Terra Classic (LUNC) Bu Yeni Güncellemeyle Yükselebilecek Mi?

Interchain Station ile yakın zamanda gerçekleştirilen başarılı bir entegrasyon, Terra Classic (LUNC) kripto para birimi için önemli bir artışla sonuçlandı. Resmi Twitter hesabında duyuru yapan Terraform Labs’ın baş geliştiricisi Jared’e göre, yeniden markalanan Terra ağı, ağı yönlendirmeye yardımcı olmak için diğerlerinin yanı sıra Osmosis, Juno ve SEI dahil olmak üzere diğer blok zincirlerinin listesine katılacak.

LUNC Interchain İstasyonu Yayında

Jared ayrıca ek zincirlerin yakında SEI, Mars ve Pisco gibi zincirleri içeren Interchain Station’a katılacağını da belirtti. Hamlesi, farklı blok zincirlerinin birbirleriyle her zaman sorunsuz bir şekilde iletişim kurmasını sağlayacaktır. Ek olarak, baş geliştirici önümüzdeki birkaç gün içinde daha fazla özelliğin kullanıma sunulacağını belirtti; birincil odak noktası mobil cihazlar için cüzdanı başlatmaktır. Şu anda istasyonun desteklediği ana ağlar Luna, Lunc, Osmosis, Juno, Kujira, Carbon, HuaHua ve Cresent’tir.

CoinGape’te daha önce bildirildiği üzere, Terra Classic’in (LUNC) fiyatı, TFL personeli tarafından Twitter’da “zincir entegrasyonlarında bir çığır açan” olarak ilk kez duyurulduğu 10 Ocak’ta yaklaşık %3 arttı. Yeni gelişme, LUNC topluluğu tarafından, çöken Terra ekosisteminden çıkan bir blok zinciri olan küçülen projeyi canlandırma girişimlerinden sonra geldi. Yeni istasyon cüzdanı ile DeFi platformunda çalışan geliştiriciler artık zincirler arası tesis aracılığıyla birden fazla zincirden oracle verilerine kolayca erişebilecek.

Terra Classic (LUNC) Fiyat Hareketi

2023’ün başlangıcı, Terra Classic blok zinciri için sorunsuz olmadı çünkü kripto borsası KuCoin, yaklaşık 48 milyar LUNC tokenının yetki devrini geri çektiğini açıkladığında büyük bir darbe aldı. Ancak LUNC topluluğu, zincirin genel olarak iyileştirilmesini amaçlayan yeni yönetişim önerilerini onaylayarak ve uygulayarak karşılık verdi. Zincir üstü aktiviteyi harekete geçirmek amacıyla Terra ekosistemi son zamanlarda jeton yakma işlemleri yürütüyor.

Örneğin, yönetişim önerisi 11242, yok edilen LUNC tokenlerinin bir kısmının yeniden basılması uygulamasını ortadan kaldırmaya çalışıyor. Bu yükseltme, bir kez uygulandığında, teoride LUNC’nin fiyatı üzerinde olumlu bir etkisi olabilecek kripto tokenlerini dolaşımdaki arzından etkili bir şekilde ortadan kaldıracaktır.

terra classic

Mevcut durumda, Terra Classic (LUNC) fiyatı şu anda 0,0001761$ civarından işlem görüyor. Bu, CoinGape’in kripto piyasası izleyicisine göre, geçen haftaki %15,50’lik büyük kazancın aksine, günde %2,65’lik bir artışı temsil ediyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.