Terra Classic (LUNC) Yatırımcılarının Yeni Yıla Mutlu Girebilmek İçin Birkaç Nedeni Var!

Terra Classic (LUNC) Yatırımcılarının Yeni Yıla Mutlu Girebilmek İçin Birkaç Nedeni Var!

Yakın zamanda yapılan bir duyuruda, Osmosis ve Terra Classic (LUNC) arasındaki IBC kanalının tekrar çevrimiçi olduğu ortaya çıktı. Kullanıcılar nihayet LUNC ve USTC’yi tekrar zincirler arasında aktarabilir.

Bu haber çıktığında, LUNC topluluğu bu konudaki görüşleri ile Twitter’da fırtınalar estirdi. Twitter kullanıcılarının çoğu bunun LUNC için sadece bir başlangıç ​​olduğuna ve gelecek yılın yatırımcılara daha fazla neşe getireceğine inanıyordu.

Bu gelişme dışında LunarCrush’ın verileri, LUNC yatırımcılarının piyasanın yakında kendi lehlerine değişmesini bekleyebileceklerine işaret etti. LUNC, AltRank tarafından en iyi 10 Cosmos IBC projesinde ilk sırayı aldı ve bu, token için büyük bir yükseliş sinyali oldu ve takip eden günlerde beklenebilecek bir fiyat artışına işaret etti.

Fiyat Artışı Kaçınılmaz mı?

Terra Classic‘in son fiyat hareketi, herhangi bir büyük kazanç kaydetmeyi başaramadığı için oldukça durgundu. Basın zamanında Terra Classic, 1 milyar doları aşan piyasa değeriyle 0,0001685 dolardan işlem görüyordu.

LUNC’nin zincir üstü ölçümleri, ileride ne olabileceğine dair daha iyi bir anlayış sağladı. Geliştirme faaliyeti geçen hafta önemli ölçüde arttı ve bu olumlu bir sinyaldi.

Ayrıca, kripto topluluğunun LUNC’a olan inancı, son zamanlarda tokenin olumlu hissiyatı arttıkça artmış gibi görünüyordu. LunarCrush’ın verileri, sosyal etkileşimi son yedi gün içinde birkaç kez arttığı için LUNC’un kripto endüstrisinde popüler olmaya devam ettiğini ortaya koydu.

İlginç bir şekilde, token 13 Aralık’ta en çok işlem gören Cosmos IBC jetonları listesine de girdi.

terra classic
terra classic (lunc) yatırımcılarının yeni yıla mutlu girebilmek i̇çin birkaç nedeni var! 3

Ancak Yatırımcıların Daha Uzun Süre Beklemesi Gerekebilir

Ölçümler bir fiyat artışını desteklese de, piyasa göstergeleri farklı bir hikaye anlattı. Örneğin, Üstel Hareketli Ortalama (EMA) Şeridi, ayıların piyasada üstünlüğe sahip olduğunu ortaya koydu.

20 günlük EMA, 55 günlük EMA’nın altında duruyordu. Aslında, Göreceli Güç Endeksi (RSI) de bir başka düşüş sinyali olan nötr işaretinin altında geziniyordu.

Bununla birlikte, MACD’nin okuması, boğaların ayıların biraz önünde olduğunu gösterdi. Aynı notta, Terra Classic’in Chaikin Money Flow’u (CMF) yatırımcılara umut veren hafif bir artış kaydetti.

terra classic
terra classic (lunc) yatırımcılarının yeni yıla mutlu girebilmek i̇çin birkaç nedeni var! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.