Terra Classic (LUNC) İçin FUD Ortamı Ne Kadar Sürecek?

Terra Classic (LUNC) İçin FUD Ortamı Ne Kadar Sürecek?

Cuma günü Terra Classic geliştiricisi Vegas, doğrulayıcı düğümü “Vegas Validator”u kapattığını ve Rebel Station cüzdanını teslim ettikten sonra LUNC geliştirmeleri üzerinde çalışmayı bıraktığını söyledi.

Bu haftanın başlarında, Terra Classic çekirdek geliştiricileri Edward Kim ve Tobias “Zaradar” Anderson, Terra Classic yakma vergisi ve staking’in arkasındaki geliştirici grubu Terra Rebels’ten ayrıldı. Daha sonra Zaradar, yeni bir geliştirici ekipte çalışacağını açıkladı.

Terra Classic Geliştirici Vegas Doğrulayıcıyı Kapatıyor

LUNC geliştiricisi Vegas, 23 Aralık’ta aniden doğrulayıcı düğümü “Vegas Doğrulayıcı”yı kapattığını duyurdu. Ayrıca, Terra Classic topluluğuna LUNC belirteçlerini farklı bir doğrulayıcıya yeniden devretme talimatı verir.

Topluluktan ara vermeden önce dahil olduğu Rebel Station gibi iki teklif üzerinde çalışmaya devam edecek. Telegram’da Terra Classic topluluğu üyeleriyle yaptığı bir sohbette, “cüzdanı teslim ettikten sonra bu zehirli ortamdan çıktım” dedi. 

“Bu topluluğun (LUNC) iyi ve kötü insanları var, kötü ve iyi mesajlar aldım. Yalan söylemeyeceğim zor. Ama iyi mesaj bana bu sefer boşuna olmadığını gösteriyor. Bütün destekleriniz için teşekkürler.

Bununla birlikte, LUNC topluluğuyla ilişkilendirilmeye devam edecek, ancak LUNC geliştirmeleri üzerinde Terra Rebels ile mi yoksa ayrı olarak mı çalışmaya devam edeceğini açıklamadı.

Bu arada topluluk, Rebel Station’ı TFL altyapısından ayırmak için tartışmalı Teklif 11030’un bir parçası olarak Terra Rebels’e sağlanan 150.000 $’a yanıt arıyor. Ardından, Terra Rebels’e fon tahsisi, çalışan sayısını 25’ten 12’ye düşürdü. Büyük gelişmelerin arkasında olan Terra Classic çekirdek geliştiricileri Edward Kim ve Zaradar, Terra Rebels’ten ayrıldı.

LUNC Fiyatı FUD Ortasında Yükseliyor

LUNC fiyatı, Terra Rebels ile ilgili FUD nedeniyle Ağustos seviyesine düştü. Ancak Binance, Terra (LUNA) tokenlerinin LUNC ve USTC sahiplerine ikinci hava dağıtımını tamamlayarak fiyatların %5’in üzerinde arttığını gördü.

LUNC fiyatı şu anda 24 saatin en düşük seviyesi olan 0,0001321$’dan yaklaşık %4 artışla 0,0001383$’da işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.