Terra Classic (LUNC) Fiyatı %70 Arttı, İşte Daha Fazla Ralli Beklenmesinin Nedeni!

Terra Classic (LUNC) Fiyatı %70 Arttı, İşte Daha Fazla Ralli Beklenmesinin Nedeni!

Topluluk, yakma, stake etme, proje oluşturma, ekosistem eğitimi ve yönetişim yoluyla fiyatları kurtarmayı hedeflerken, tüm Terra tokenleri büyük bir ralliye tanık oluyor. Özellikle Terra Classic (LUNC), günlük 2 milyar doları aşan işlem hacmiyle yatırımcılardan büyük ilgi gördü. LUNC fiyatı bir günde %70’in üzerinde fırladı.

terra classic
terra classic (lunc) fiyatı %70 arttı, i̇şte daha fazla ralli beklenmesinin nedeni! 2

Devasa Topluluk Desteği Arasında Terra Classic (LUNC) Fiyat Pumpları

Terra Classic (LUNC) fiyatı, topluluk LUNC jetonlarını yakmaya ve stake etmeye devam ettikçe ivme kazandı. LUNC fiyatı bir günde %70 ve bir haftada %180 arttı. Ralli, fiyatı haftalık en düşük 0,001524 $ ‘dan 0,000447 $’ a kadar yükseltti.

Topluluk fiyatları 0,0005 doların üzerine çıkarmayı hedeflerken, günlük işlem hacmi 2 milyar doların üzerine çıktı. Son 24 saatte işlem hacmi, mevcut işlem hacmi olarak 2,78 milyar dolar ile %550’nin üzerine çıktı. Topluluk, ivme devam ederse, 0,01 dolarlık kısa vadeli hedefin bu ay yakalanabileceğine inanıyor.

Topluluk şimdiye kadar 3.5 milyardan fazla LUNC tokeni yaktı ve 528.8 milyardan fazla LUNC stake etti. İlginç bir şekilde, son 24 saat içinde 400 milyondan fazla LUNC jetonu yakıldı. Ve son 24 saatte 28 milyar bahis yapıldı.

Aslında, KuCoin’in LUNC tokenlerinin bitmesiyle birlikte, 1 milyar doların üzerinde işlem hacmi yalnızca Binance’den geldi. Ayrıca, %1,2 yakma vergisi teklifi 12 Eylül Pazartesi günü açıklanacak.

Son zamanlarda Terra, fiyatların önemli ölçüde yükselmesine neden olan yönetim teklifleri, yükseltmeler, yakma, staking vb. duyurdu. Terra, topluluğu tüm yönetişim etkinlikleri hakkında bilgilendiren yeni bir Yönetim Uyarı Botu’nu kullanıma sundu.

Çok beklenen %1,2 yakma vergisi teklifi, LUNC belirteçlerinin yanma oranını artıracak. Bu nedenle, topluluk Terra Classic’te (LUNC) yükselişte.

Bu arada, LUNA ve USTC de sırasıyla %9 ve %26 artarak güçlü bir şekilde işlem görüyor.

FTX ve Binance Büyük Değişiklikleri Duyurdu

FTX dün, 12 Eylül’den itibaren FTX Cüzdanına Terra Classic (LUNC) ve TerraClassicUSD (USTC) para yatırma ve çekme işlemlerini askıya aldığını duyurdu. Ayrıca, FTX, Anchor Protocol desteğini sonlandıracak ve ANC tokenini listeden kaldıracak. Ancak, kullanıcılar LUNC ve USTC belirteçleri için “dönüştürme işlevini” desteklemeye devam edebilir.

Ek olarak Binance, Terra Classic (LUNC) ve TerraClassicUSD (USTC) para yatırma ve çekme işlemlerini 7 Eylül’de askıya alıyor. Shuttle Bridge’in kapatılması, Ethereum ağı aracılığıyla Terra Classic (LUNC) para yatırma ve çekme desteğini sona erdiriyor. Ancak, LUNC ve USTC için spot ve piyasa ticareti ve Binance Earn hizmeti çalışmaya devam edecek.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında