Terra Classic (LUNC), Binance Endüstri Kurtarma Girişiminden Destek Alacak mı?

Terra Classic (LUNC), Binance Endüstri Kurtarma Girişiminden Destek Alacak mı?

Terra Classic geliştiricileri, kripto borsası Binance’in Endüstri Kurtarma Girişiminden destek almayı planlıyor. Kripto borsası, LUNC Yakma mekanizmasını Mart ayına kadar geçici olarak askıya alırken, Binance, Terra Classic blok zincirini geliştiren geliştiricilere destek sunabilir.

terra classic

Terra Classic Topluluğu Binance’ten Destek Alacak

Geçen hafta Binance, LUNC spot ve marj işlem ücretlerinin %100’ü yerine %50’sini yakacağını ve LUNC yakma mekanizmasını Mart ayına kadar askıya alacağını duyurdu. Ancak Binance, geliştiricilerin Industry Recovery Initiative’e (IRI) başvurmasını da memnuniyetle karşıladı. Terra Classic zincirini oluşturmaya devam etmek isteyen geliştiriciler, girişimin bir parçası olarak Binance’ten destek alabilir.

Son gelişmelerde, birçok LUNC geliştiricisi Binance’in girişimine başvurmayı ve Terra Classic zincirini geliştirmek için fon almayı planlıyor. Yakın tarihli bir AMA’da Terra Classic etkileyicileri Classy Crypto ve DemonMonke777 tarafından onaylandı.

Classy Crypto, 3 Ocak’ta bir tweet’te geliştiricilerin Terra Classic zincirini tekrar pariteye getirmek ve LUNC belirteçlerinin yeniden basılmasını durdurmak için çalıştıklarını ortaya çıkardı. Ayrıca gelecekte LUNC ve LUNA arasında bir birleşme olasılığı da var.

Dahası, topluluk çok önemli olan 11168 sayılı Öneriyi kabul etti . Zincirdeki bakım ve L1 geliştirmelerini denetleyecek olan çekirdek geliştiriciler Zaradar ve Edward Kim tarafından yönetilen “Ortak L1 Görev Gücü” geliştiriciler ekibini oluşturacak. Classy Crypto ile bir AMA’da Tobias “Zaradar” Anderson, zincirde birçok gelişmenin geldiğini ortaya koydu. Topluluk, önümüzdeki 3 ay içinde faydanın zincire geri döndüğüne tanık olacak.

LUNC Fiyatı Yukarı Yönde Momentum Gösteriyor

Terra Classic fiyatı, son 24 saatteki işlem hacimlerindeki artışla birlikte yukarı yönlü ivme göstermeye devam ediyor. LUNC fiyatı şu anda 0,000157 dolardan işlem görüyor. 24 saatlik düşük ve yüksek sırasıyla 0,000152 $ ve 0,000167 $’dır. Böylece, LUNC fiyatı önceki kazanımlarını kaybetmeden önce düşük seviyesinden neredeyse %10 fırladı.

LUNC fiyatı, bu hafta kripto piyasası için çok önemli olacağından bir miktar baskıyla karşı karşıya kalacak. Bu nedenle, tüccarlar LUNC’ye yatırım yapmadan önce araştırma yapmalıdır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.