Terra Classic (LUNC) Analiz: Yükseliş Hızı 2023 Yılında Devam Edecek mi?

Terra Classic (LUNC) Analiz: Yükseliş Hızı 2023 Yılında Devam Edecek mi?

Terra Classic (LUNC) fiyat artışı, diğer kripto paraların durgun olduğu bir dönemde kripto piyasasına bir rahatlama olarak geldi. 2022 yılının sonundaki bu artış, traderları gelecek beklentileri konusunda iyimser bırakıyor. Bu, FTX iflası ve müteakip tasfiye krizi nedeniyle son kripto çöküşünden sonra geliyor. Bu arada, etkileyiciler, Terra topluluğunun yönetişim ve öneriler açısından iyi faaliyetler için desteğine itibar ediyor.

terra classic

LUNC Fiyatı Daha Fazla Teklifle Yükseldi mi?

Topluluğun katılımı sayesinde Terra Classic topluluğu ‘Öneri 11111’i kabul etti. Zincir üstü geliştirme için %10 yerine %0,2 yakma vergisinin %50’si ile topluluk havuzu için finansmanı artıran 10983 sayılı Teklifi yürürlükten kaldırmayı amaçlıyor. Bu arada, etkileyici Classy, ​​LUNC’yi destekleyen çok sayıda insanın teklif sayısını artırdığını söyledi.

“Elimizdeki tek şey, Terra Luna Classic blok zincirini ilerletmek için iyi fikirler düşünecek yeterli sayıda insan olması; bu, bu kadar çok teklifin geldiğini görmenizin en büyük nedenlerinden biri.”

2023’te Terra Classic

Terra Classic (LUNC) fiyatı son saatlerde istikrarlı bir yükseliş eğrisi üzerindedir. Fiyat izleme platformuna göre, bu yazı yazılırken, LUNC fiyatı son 24 saatte %16,52 artışla 0,0001817 $ seviyesinde yer alıyor. Bu arada, Terra Classic çekirdek geliştiricisi Edward Kim, en son topluluk güncellemesinde önümüzdeki üç ay için LUNC proje hedefini açıkladı. Zincir için istikrarın sağlanmasının 2023’ün ilk çeyreği için birincil hedef olacağını söyledi.

“Amaç, öncelikle zinciri stabilize etmek ve Luna v2 ile parite elde etmektir. 1. çeyreğin son ayağı, TFL’nin zincirler arası cüzdanında listelenmek için çözümler keşfetmek olacak.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.