Terra 2.0: İşte LUNA Airdrop’u Destekleyecek Değişimler

Terra 2.0: İşte LUNA Airdrop’u Destekleyecek Değişimler
0

Terra 2.0 canlı ve blok üretiyor. İşte LUNA airdropunu destekleyecek borsalar.

terra
terra 2.0: i̇şte luna airdrop'u destekleyecek değişimler 2

Terra 2.0

Terra’nın yeni blok zincirinin merakla beklenen lansmanı, planlandığı gibi bugün gerçekleşti. Ağ ilk bloğunu oluşturdu ve ek hizmetlerin yakında hayata geçmesi bekleniyor.

  • Terra’nın ekibi, yeni zincirin resmen yayına girdiğini ve şimdiden blok ürettiğini ortaya çıkarmak için bugün Twitter’a götürdü.

Yepyeni Terra blok zincirinin 1. Blok (“Phoenix-1” zincir kimliğine sahip) resmi olarak 28 Mayıs 2022’de 06:00 UTC’de üretildi!

  • Ekip ayrıca, kullanıcıların sıvı LUNA’ları ile tercih edilen doğrulayıcılara esnetme yapmak, ödüller kazanmak, hükümet kararlarına katılmak ve benzeri gibi “birden fazla şey” yapabildiklerini de ortaya çıkardı.
  • Ayrıca bunun bir çatal değil yeni bir blok zinciri olduğunu belirtmekte fayda var, bu nedenle klasik zincirdeki merkezi olmayan uygulamaların yenisini yeniden başlatması gerekecek.
  • Bununla birlikte, birçok insanın merak ettiği en acil sorulardan biri, merkezi borsaların ve servis sağlayıcıların airdrop’u destekleyip desteklemeyeceğidir.
  • Yapacaklarını zaten açıklamış çok sayıda platform var ve bunlar arasında Huobi, Binance, KuCoin, Bitrue, FTX, Bitfinex, GateIO, ByBit, Nexo ve benzeri yer alıyor ancak bunlarla sınırlı değil.
  • Sahiplerin airdroplarının bir kısmını şimdi alacağını ve geri kalanının belirli bir süre boyunca kazanılacağını belirtmekte fayda var.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap