Taylor Swift Konser Biletleri Artık Kripto Parayla Alınabilecek!

Taylor Swift Konser Biletleri Artık Kripto Parayla Alınabilecek!

Taylor Swift’in en son turnesi için kripto para birimlerini ödeme yöntemi olarak kabul edeceği ortaya çıktı.

Özet:

  • Taylor Swift’in beklenen “Eras Tour Movie” turnesi için konser biletleri artık kripto paralarla alınabilecek. BitPay, hayranlara Taylor Swift konserlerine BTC, ETH, XRP ve SHIB gibi kripto paralarla giriş yapma imkanı sunuyor.
  • Kripto parayla konser bileti almak isteyenlerin, AMC’nin online satın alma platformunda bu ödeme yöntemini seçmeleri gerekmekte.
  • Son zamanlarda piyasa değeri düşen XRP ve SHIB gibi altcoin’ler, bu hamleyle daha geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşabilir.
taylor swift 1
taylor swift konser biletleri artık kripto parayla alınabilecek! 2

Kripto Paralarla Konser Deneyimi

Dijital ödeme platformu BitPay, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla, Taylor Swift’in “Eras Tour Movie” turnesine kripto paralarla bilet almanın mümkün olduğunu belirtti. Swift, bu turneyle birlikte ABD, Kanada, Brezilya, Japonya, Avustralya, Singapur, Fransa, İngiltere gibi birçok ülkede sahne alacak.

BTC ve ETH dışında XRP ve SHIB’in de ödeme yöntemleri arasında yer alması gözlerden kaçmadı.

BitPay, kripto parayla Taylor Swift turnesi için bilet almak isteyenlerin AMC’nin web sitesinde bu yöntemi seçebileceklerini ifade etti.

Kripto Paraların Yükseliş Potansiyeli

Bazı kripto para analistleri, XRP ve SHIB’in geniş kitleler tarafından benimsenmesinin, bu kripto paraların değerinde pozitif bir etki yaratabileceğini düşünüyor.

Ancak son dönemlerde SHIB ve XRP’nin piyasa değeri düşmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta SHIB %7, XRP ise %5 oranında değer kaybetti.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.