SUI Token, Borsa Listelerinin Kilidini Açıyor; 1.4 Doları Geçebilir mi?

SUI Token, Borsa Listelerinin Kilidini Açıyor; 1.4 Doları Geçebilir mi?

SUI tokenı, istikrarlı bir şekilde ilerleyerek daha fazla kripto borsasının desteğini kazanıyor. Çarşamba günü büyük bir beklenti ile SUI Ana Ağı canlı yayına girdi. Ancak, lansmandan hemen sonra SUI fiyatı büyük bir düşüş kaydetti. Bununla birlikte, SUI tokenına destek veren kripto ticaret platformu WOO X, SIFIR ücretle yeni bir Vadeli İşlemler listesi SUI – PERP’yi duyurarak tokena daha fazla destek sağladı. Ayrıca, kripto borsası Crypto.com da türev borsasında token için kalıcı bir sözleşme listesi duyurarak listeye eklenmeyi kabul etti.

sui token

SUI token resmi ekibinin Binance, OKX, KuCoin ve diğer büyük kripto borsalarından kalıcı sözleşme listeleri yayınlamaması talebiyle SUI’nin yeni listelenmesi, dikkatleri üzerine çekti. Colin Wu’nun açıklamasına göre, bazı borsalar bu talebi kabul ederek gelecekteki sözleşmelerin başlatılmasını erteledi. Ancak, birkaç saatlik spot listelemenin ardından Binance, Bybit ve diğer borsalar, SUI kalıcı sözleşmelerini başlattıklarını duyurdu.

Binance, USDⓈ-M SUI kalıcı sözleşmesini 50X’e kadar kaldıraçla başlatmaya hazır olduğunu açıkladı. SUI, kripto para piyasasında giderek daha fazla ilgi görmeye başlıyor ve kripto borsalarının desteğiyle daha da güçleniyor. Ancak, SUI’nin gelecekteki performansı hala belirsiz. Kripto para piyasası volatilitesi nedeniyle, yatırımcılar her zaman dikkatli olmalı ve riskleri dikkate alarak yatırım yapmalıdır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.