Stellar, NEAR, Filecoin Fiyat Analizi: 01 Mart Salı

Stellar, NEAR, Filecoin Fiyat Analizi: 01 Mart Salı
0

Genel hissiyat son 24 saatte hızlı bir iyileşme kaydederken , Stellar ve NEAR’ın RSI hafif bir geri çekilmeyle karşılaşmadan önce aşırı alım seviyelerini test etmeye baktı. Öte yandan, Filecoin’in Süper Trendi, yakın vadede yüksek volatilite yanıp sönerken yeşil bölgede olmaya devam etti.

Stellar (XLM) Analiz

analiz
stellar, near, filecoin fiyat analizi: 01 mart salı 4

Alt, Ocak ayının en düşük seviyesinden toparlandıktan sonra, tüm EMA Şeritlerinin üzerine çıkarak etkileyici kazançlar elde etti. Bununla birlikte, satıcılar güçlerini 0.2464 $ seviyesinde hızlandırdıklarından, XLM bir aşağı kanala (sarı) indi.

Değerinin %37’den fazlasını kaybettikten sonra XLM, 24 Şubat’ta 13 ayın en düşük seviyesine geriledi. Bu aşamada, 20 EMA güçlü bir direnç göstermeye devam etti. Son beş gün içinde, XLM %21 arttı ve alt kanalından çıktı. Ayrıca, boğalar daha yüksek çukurları işaretlerken 0.19 $ direncini test etmeye devam etti. Bu yörünge artan yükseliş etkisini ortaya çıkardı. Bu direncin üzerindeki herhangi bir kapanış, bir testi 0.209 $ işaretine doğru itebilir.

Basın zamanında, XLM 0.1986 dolardan işlem görüyordu. Yükseliş RSI yukarı kanalda hareket etti ve 59 işaretinin üzerine sıçradı. Şimdi, büyük olasılıkla bir geri çekilmeden önce aşırı alım işaretini test etmeye çalışacak.  

Near Protocol (NEAR) Analiz

analiz
stellar, near, filecoin fiyat analizi: 01 mart salı 5

15 Ocak’taki ATH’sinden bu yana NEAR, değerinin %62,83’ünü kaybetti ve 24 Şubat’ta 11 haftanın en düşük seviyesine doğru koştu. Ayrıca, 10,9 dolar seviyesindeki kritik direncini (önceki destek) kaybetti.

NEAR, 4 saatlik grafiğinde yükselen bir kanal (beyaz) dökümüne tanık oldu. Bu düşüş, güçlü bir düşüş trend çizgisi desteği (sarı, kesikli) oluşturdu. 7,6 dolarlık yatay destek trend çizgisi desteğiyle çakışırken, NEAR kendisini 7,6 dolar seviyesinden aldı. Son dört günde %29,6’nın üzerinde kazançla 9,5$’lık destek kaybını geri aldı ve yükseliş eğilimi sergiledi.

Basın zamanında, alt 10.452 dolardan işlem görüyordu. Rekor düşük seviyesine düştükten sonra, RSI  aşırı alım seviyesini test etmeye çalışırken üstel bir büyüme gördü. Bununla birlikte, ADX oldukça zayıf kaldı ve YAKIN için oldukça kırılgan bir yön eğilimi gösterdi.  

Filecoin (FIL) Analiz

analiz
stellar, near, filecoin fiyat analizi: 01 mart salı 6

FIL ayıları, yukarı kanaldan (sarı) ayrıldıktan sonra dik bir düşüş başlattı. Bu düşüşle birlikte, alt seviye Ocak ayının en düşük seviyelerine ulaştı ve geçen aydan bu yana 16-25 $’lık salınım aralığını sağladı. 

Son birkaç gün içinde FIL, son beş günde %28.08’lik bir yatırım getirisi sağlayan kanal üstü bir toparlanma gördü. Bu arada,  Supertrend  bir satın alma sinyali vermeye devam etti. Anında test desteği artık yukarı kanalın alt trend çizgisinde duruyordu.

Basın zamanında, FIL 21.40 dolardan işlem görüyordu. Aşırı alım bölgesinden düştükten sonra RSI, trend çizgisi desteğini test etmeye başladı. 58 seviyesinin altındaki herhangi bir yakınlık boğalar için zararlı olacaktır. Ayrıca, Sıkıştırma Momentum Göstergesi sürekli olarak gri noktalar yanıp sönüyordu. Bu nedenle, hala yüksek bir oynaklık aşaması gerektirir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap