Solana’nın Son Zamanlardaki Olumlu Fiyat Hareketine İlişkin Tüm Uyarılar!

Solana’nın Son Zamanlardaki Olumlu Fiyat Hareketine İlişkin Tüm Uyarılar!
0

Şubat ayı son derece volatil olmasına rağmen Solana örneğinde o kadar da zararlı olmadığı ortaya çıktı . Genel kazançlar ve kayıplar, %20’lik rallinin ardından 28 Şubat’ta birbirini iptal etti ve ayın toplam değişiklikleri %0,13’te kaldı.

Ancak, yatırımcı performansı söz konusu olduğunda, Solana hemen hemen tüm büyük altcoinlerden daha iyi performans gösterdi. 

Solana, Ethereum’a Karşı

CoinShares’ten gelen veriler, Bitcoin dışında başka hiçbir kripto para biriminin 10 milyon dolardan fazla giriş kaydedemeyeceğini gösterdi. Birçoğu girişleri bile kaydedemedi. Binance, Polkadot ve Tron, sırasıyla 20 milyon dolar, 1 milyon dolar ve 4 milyon dolar değerinde aylık çıkışlar kaydetti.

Bununla birlikte, bu paketin başında, 109 milyon dolarlık çıkışa işaret eden altcoin kralı Ethereum oldu. Nitekim, Ethereum’un çıkışları, Bitcoin’in girişlerinden daha yüksekti.

solana
Solana, aylık girişlerin yanı sıra haftalık çıkışlara da öncülük ediyor

Öte yandan, Solana ay sonuna kadar yaklaşık 9 milyon dolar getirdi. Bu, geçen haftaki 2,6 milyon dolarlık çıkışlara öncülük eden altcoin’e rağmen. Ancak Şubat ayı Solana için pek de iyi geçmedi. Piyasadaki oynaklığın yanı sıra Solana’nın NFT cephesi de önemli hasar gördü.

NFT işlemleri ayın başında güçlü bir şekilde başlarken, Şubat ayının ortasında rakamlar düştü.

Solana’nın önde gelen NFT pazarı MagicEden, NFT işlemlerinde %81’lik bir düşüş gözlemlerken, diğer pazarlar hızlarını sürdürdü. 

solana
Bu ay Solana NFT işlemleri

Şubat ayının sonunda, işlemler aylık en yüksek 312 bin NFT’den günde yalnızca 19 bin NFT’ye düştü.

Buna rağmen, Gemini’den gelen son sosyal destek göz önüne alındığında, Solana yatırımcılarının iyi bir Mart ayı geçirmesi ihtimali var. Dünyanın en iyi 10 kripto borsasından biri olan Gemini dün, borsanın tüm büyük emir çiftlerine karşı Solana için destek eklediğini duyurdu.

Solana halihazırda sekizinci en büyük kripto para birimi ve altıncı en büyük DeFi zinciridir. Ve, düne göre %14 artışla, basın zamanında yaklaşık 99.26 $ civarında olan madeni para ticareti ile, hızlı büyüme hızına devam edebilir. 

solana
Solana fiyat hareketi

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap