Solana, VeChain, Ethereum Classic Fiyat Analizi: 06 Şubat Pazar

Solana, VeChain, Ethereum Classic Fiyat Analizi: 06 Şubat Pazar
0

Genel piyasa hissiyatı görünüşte iyileşirken, Solana, VeChain ve Ethereum Classic yukarı kanal salınımlarına devam etti. Kısa vadeli teknik bilgileri, yükseliş tercihini alevlendirdi, ancak aynı şey, aşırı alım bölgesini test ettikten sonra yakın vadede yavaşladı.

Solana (SOL) Analiz

analiz
solana, vechain, ethereum classic fiyat analizi: 06 şubat pazar 4

5 Ocak’ta 167$’dan düştüğünden bu yana, SOL ayıları çoklu satışlar başlatarak baskılarını hızlandırdı. SOL (5 Ocak’tan itibaren) %52.2’lik bir kayıp kaydetti ve 24 Ocak’ta beş ayın en düşük seviyesine ulaştı.

Son iki hafta içinde, altcoin 4 saatlik grafiğinde yükselen bir kanala tanık oldu. Son iki gün, SOL’nin Bollinger Bantlarının (BB) alt bandının alt trend çizgisinden geri dönmesinin ardından kayda değer kazançlar kaydetti. %24’ün üzerinde bir sıçrama gördü, ancak daha sonra BB’nin üst bandına yaklaştıkça yavaşladı.

Buradan daha fazla geri çekilme, tekrar yukarı kanalın orta hattına yakın bir test katı bulacaktır.

Basın zamanında, SOL 115.165 dolardan işlem görüyordu. RSI, 43 işaretini geçtikten sonra hızla büyüdü. Aşırı alım bölgesini geçen hafta birkaç kez test etti. Şimdi, muhtemelen 56 puanlık desteğin yeniden test edilmesini bekliyor olabilir.

VeChain (VET) Analiz

analiz
solana, vechain, ethereum classic fiyat analizi: 06 şubat pazar 5

VET (5 Ocak’tan itibaren) değerinin %54,15’ini kaybetti ve 24 Ocak’ta 11 ayın en düşük seviyesine geriledi. Son birkaç gün içinde VET, 4 saatlik grafiğinde bir aşağı kanal (sarı) oluşturdu.

Şimdi, boğalar yukarı kanalın üst trend çizgisini (sarı) test etmeyi zor buldu. 0.0585 dolar seviyesinin altındaki herhangi bir kapanış, 20 SMA’nın (kırmızı) yeniden test edilmesini sağlar.

Basın zamanında, VET 0.05951 dolardan işlem görüyordu. RSI, on gün boyunca iki yatay trend çizgisi arasında hareket etti. Aynı şeyi takiben, bir dikdörtgen üst kırılmaya tanık oldu. 57 desteğini test etmeye giderken yükseliş eğilimi gösterdi. Ayrıca CMF, 26 Ocak’tan bu yana sıfır çizgisinin üzerindeyken yükseliş kenarını yeniden teyit etti. Bununla birlikte, ADX, alt için biraz zayıf bir yön eğilimi sergiledi.

Ethereum Classic (ETC) Analiz

analiz
solana, vechain, ethereum classic fiyat analizi: 06 şubat pazar 6

Satış aşaması başlarken, ETC (19 Ocak’ın en yüksek seviyesinden) %39.98 kaybetti ve 22 Ocak’ta dokuz ayın en düşük seviyesine ulaştı. Bununla birlikte, o zamandan beri, altcoin son iki haftada şaşırtıcı bir şekilde %41,63’lük bir yatırım getirisi kaydetti.

Alt, son birkaç gün içinde 4 saatlik grafiğinde bir yukarı kanal (sarı) oluşturdu. Şimdi, boğalar için test noktası, yukarı kanalın üst trend çizgisinde durmaya devam etti.

Basın zamanında, ETC 29.66 dolardan işlem gördü. Son 24 saat içinde, RSI aşırı alım bölgesinden geri döndü ve 63-mark desteğini test etti. Ayrıca, Sıkıştırma Momentum Göstergesi, yüksek bir oynaklık aşamasını yineleyerek gri noktalar parladı. Alıcılar kontrolünü kaybetmeye başlarsa, satıcılar 27.9 dolar seviyesinde bir test başlatabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap