Solana, VeChain, EOS Fiyat Analizi: 02 Şubat Çarşamba

Solana, VeChain, EOS Fiyat Analizi: 02 Şubat Çarşamba
0

Analizlerde boğalar piyasadaki uzun vadeli düşüş eğilimlerine karşı koymaya çalışırken, Solana 4 saatlik RSI ve Bollinger Bantlarında aşırı alım okumaları gördü. Bu muhtemelen kısa vadeli bir gerilemeye neden olacaktır. Ayrıca, EOS yukarı kanal gidişatına devam etti ancak yeterli hacim toplamak için mücadele etti. VeChain durumunda, yakın vadeli SMA’nın altındaki herhangi bir kapanış, satış avantajını teyit edecektir.

Solana (SOL) Analiz

analiz
solana, vechain, eos fiyat analizi: 02 şubat çarşamba 4

5 Ocak’ta 167 $’dan düştüğünden beri, SOL ayıları önemli satışlar başlatırken sürücü koltuğundaydı. %52.2’lik bir kayıp (5 Ocak’tan itibaren) gördü ve 24 Ocak’ta beş ayın en düşük seviyesine ulaştı.

Alt, son iki hafta içinde 4 saatlik grafiğinde düşüş bayrağına tanık oldu. Son 24 saat, SOL yukarı kanalın alt trend çizgisinden (beyaz) geri döndükten sonra kayda değer kazançlar kaydetti. %20’nin üzerinde bir sıçrama gördü, ancak şimdi Bollinger Bantlarının üst bandına yaklaştıkça yavaşladı. Buradan daha fazla geri çekilme, alt trend çizgisinde tekrar test alanları bulacaktır.

Basın zamanında, SOL 105,87 dolardan işlem görüyordu. RSI, 43 işaretini geçtikten sonra katlanarak büyüdü. Şimdi, 56 seviyeli desteği test etmeye çalışırken aşırı alım bölgesinden bir geri çekilme gördü.

VeChain (VET) Analiz

analiz
solana, vechain, eos fiyat analizi: 02 şubat çarşamba 5

Düşüş etkisi devam ederken, satıcılar 0.05856 dolarlık direnci (önceki destek) kırmak için devreye girdi. VET (5 Ocak’tan itibaren) değerinin %54,15’ini kaybetti ve 24 Ocak’ta 11 ayın en düşük seviyesine geriledi.

Son birkaç gün içinde VET, 4 saatlik grafiğinde düşüş bayrağı oluşturdu. Şimdi, boğalar yukarı kanalın (sarı) dengesini (beyaz, kesikli çizgi) tırmanmakta zorlandılar. Sonuç olarak, 20 SMA (kırmızı) ve 50 SMA (yeşil) tekrar düşüş eğiliminin eşiğindeydi. Bu seviyelerin altındaki herhangi bir kapanış, 0,051 dolar seviyesi civarında bir yeniden teste neden olacaktır.

Basın zamanında, VET 0.05289 dolardan işlem görüyordu. RSI, sürekli olarak 57 işaretinde bir engelle karşılaştıktan sonra bir yan kanalda hareket etti. Alıcılar lehine dönse de yarı çizgiye yaklaştı. Ayrıca CMF, son gündeki keskin yükseliş trendinin ardından yükseliş eğilimi sergiledi. Bununla birlikte, ADX son derece zayıf kaldı ve zayıf bir yön eğilimine işaret etti.

EOS Analiz

analiz
solana, vechain, eos fiyat analizi: 02 şubat çarşamba 6

Altcoin uzun vadeli bir düşüş trendinde (Eylül başından beri). Bu nedenle, 21 Ocak’taki daha geniş satış nedeniyle yakın zamanda aşağı kanaldaki (beyaz) kırılma hızla tersine döndü. Sonuç olarak, EOS %30,41 düşüş kaydetti ve 24 Ocak’ta 22 ayın en düşük seviyesine ulaştı.

Alt, 4 saatlik grafikte düşüş bayrağı gördü. Üst kanalın (yeşil) yarım çizgisi son altı gün boyunca direnç gösterdi. Bu arada, ayılar kanalın alt trend çizgisini test etmeye devam etti.

Basın zamanında, alt 2.346 dolardan işlem gördü. RSI etkileyici kazançlar gördü ve yarı çizginin üzerinde sürdürülebilir bir kapanış buldu. Ancak VET gibi, EOS ADX de zayıf bir yön eğilimini onayladı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap