Solana (SOL) Terra Fiyaskosundan Sonra 50 Doların Üzerinde Duruyor, Ancak Daha Sonra Bu Olabilir!

Solana (SOL) Terra Fiyaskosundan Sonra 50 Doların Üzerinde Duruyor, Ancak Daha Sonra Bu Olabilir!
0

Terra (LUNA) ve TerraUSD (UST) sıralamaları düşürdükten sonra piyasa değeri komşuları olarak bazı yeni kripto varlıklarıyla uğraşan Solana [SOL] tokeni için zor birkaç hafta oldu. Bununla birlikte, basın zamanında, piyasa değerine göre sekizinci en büyük kripto tokeni, son gün %3,53 oranında toplanıp geçen hafta %23,62 oranında düştü.

İlk 10 kripto para arasında sadece Cardano (ADA) benzer bir günlük ralliye tanık oldu. Olduğu söyleniyor, Solana bir zamanlar sahip olduğu yükselen yıldız statüsünden uzun bir yol kat etti.

SOLANA

Basın zamanında, Solana’nın kilitlenmiş toplam değeri (TVL), son 24 saatte %3,76 oranında yükseldikten sonra 4,36 milyar dolar civarındaydı. Ancak bu, Solana’nın TVL’sinin yaklaşık 15 milyar dolardan sert bir şekilde düştüğü gerçeğini değiştirmiyor.

solana
solana (sol) terra fiyaskosundan sonra 50 doların üzerinde duruyor, ancak daha sonra bu olabilir! 4

TVL kayıpları yeterince kötü değilse, Solana’nın geliştirme faaliyetinin 2021 Aralık ayının ortasından bu yana sürekli bir düşüş eğiliminde olduğunu da unutmayın. Bu, topluluk üyelerinin projeyi inşa eden ve özellikler geliştiren topluluk üyelerinin muhtemelen daha az katkıda bulunduğunu veya başka bir yere taşındığını gösteriyor. Kısacası, metrik 2021’in 1. – 3. çeyreğinde olduğundan daha yüksek olsa bile, sürdürülebilir uzun vadeli büyümenin bir işareti değil.

solana
solana (sol) terra fiyaskosundan sonra 50 doların üzerinde duruyor, ancak daha sonra bu olabilir! 5

SOL’un fiyatı ne olacak? 240 doların üzerindeki yüksek seviyelerden, madeni para, basın zamanında 60 doların altındaydı. Ancak şu anda göstergeler yükseliş mi yoksa düşüş mü?

Göreceli Oynaklık Endeksi [RVI], gelecekteki oynaklığın SOL’nin fiyatını yukarı veya aşağı çekebileceğini gösterdi. Ayrıca, bu yeterince kafa karıştırıcı değilse, Müthiş Osilatör [AO], basın zamanında sıfır çizgisinin altında tek bir yeşil çubuk ortaya çıkardı. Genel olarak, bir yatırımcı piyasanın hala istikrarlı olmaktan uzak olduğundan emin olabilir.

solana
solana (sol) terra fiyaskosundan sonra 50 doların üzerinde duruyor, ancak daha sonra bu olabilir! 6

Messari Research tarafından hazırlanan bir rapor, ağın 2021’in son çeyreğinde büyük zirvelere ulaştıktan sonra 2022’nin ilk çeyreğinde nasıl ilerlediğini karşılaştırırken Solana’yı gerçekten mercek altına aldı.

Raporda, Solana’nın gelirinin arkasında bir faktör olarak “düşük ağ performansı” belirtilmesine rağmen , raporda şunlar belirtildi:

“Piyasa değeri ve gelir sırasıyla %30 ve %43,5 azalırken, ağ, ortalama aktif benzersiz ücret ödeyenler (+%28,4), saniye başına ortalama işlem sayısı (+94,8) ve toplam ortalama ile nicel olarak kullanımda sürekli artış trendleri yaşadı. günlük işlemler (+%4,2).”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap