Solana, MATIC, Tron Fiyat Analizi: 07 Şubat Pazartesi

Solana, MATIC, Tron Fiyat Analizi: 07 Şubat Pazartesi
0

Genel piyasa hissiyatı iyileşirken Solana, MATIC ve Tron yukarı kanal dalgalanmalarını sürdürdü. Sonuç olarak, kayıp destek seviyelerini geri aldılar. Kısa vadeli teknik verileri yükseliş eğilimi gösterdi ancak 4 saatlik grafiklerindeki aşırı alım okumaları potansiyel bir yavaşlamaya neden olabilir.

Solana (SOL) Analiz

analiz
solana, matic, tron fiyat analizi: 07 şubat pazartesi 4

SOL (5 Ocak’tan itibaren) %52.2’lik bir kayıp kaydetti ve 24 Ocak’ta beş ayın en düşük seviyesine ulaştı. O zamandan beri, 4 saatlik grafiğinde yukarı kanal oluştururken %47,2’nin üzerinde bir sıçrama gördü.

Miting daha sonra  Bollinger bantlarının  (BB) üst bandından tersine döndü. Bu aşamada, 102 dolarlık hayati desteği geri aldı. Buradan daha fazla geri çekilme, tekrar yukarı kanalın orta hattına yakın bir test katı bulacaktır.

Basın zamanında, SOL 120.25 dolardan işlem görüyordu. RSI, aşırı alım bölgesini geçen hafta birkaç kez test etti. Böylece tek taraflı bir yükseliş etkisi ortaya çıkıyor. Bununla birlikte, 63 işaretinin altındaki herhangi bir kapanış, 56 puanlık RSI desteğinin yeniden test edilmesini sağlayabilir. Ayrıca, Hacim osilatörü düşüş trendindeydi ve yeni bir kırılmayı sürdürmek için yetersiz itme gücüne işaret ediyordu.  

Polygon (MATIC) Analiz

analiz
solana, matic, tron fiyat analizi: 07 şubat pazartesi 5

27 Aralık’ta 2.92$’da ATH’ye ulaştıktan sonra MATIC, %54.24’lük bir düşüş kaydetti ve 24 Ocak’ta üç ayın en düşük seviyesini gördü.

MATIC, uzun vadeli 1,3 dolarlık desteğinden geri döndükten sonra son iki hafta içinde %39,6’lık bir yatırım getirisi elde etti. Böylece %78,6, %61,8 destek seviyesini geri aldı ancak 1,8 dolar seviyesini geçmek için mücadele etti. Altın Fibonacci seviyesinin altına herhangi bir düşüş, yukarı kanalın alt trend çizgisinin (beyaz) yeniden test edilmesine yol açabilir. 

Basın zamanında, MATIC 1.95 dolardan işlem gördü. RSI, aşırı alım bölgesinden hızla yükseldi ve tersine döndü. Ayrıca, CMF katlanarak büyüyerek 7 Şubat’ta on haftanın en yüksek seviyesini vurdu ve alt için rekor düzeyde yüksek bir para hacmi gösterdi.

Tron (TRX) Analiz

analiz
solana, matic, tron fiyat analizi: 07 şubat pazartesi 6

20 Ocak’ta %61.8 Fibonacci direncinden geri döndükten sonra, TRX daha geniş yörünge ile korelasyon gösterdi ve hızla düştü. Alt, sadece dört günde %28,2 düşüş kaydetti ve 24 Ocak’ta altı ayın en düşük seviyesine ulaştı.

Satıştan bu yana TRX, 4 saatlik grafiğinde yükselen bir kanala tanık oldu. Ayılar azalmadığı sürece, ani direnç yukarı kanalın üst trend çizgisinde ve ardından %38.2 Fibonacci seviyesinde kaldı.

Basın zamanında, TRX 0.06873 dolardan işlem görüyordu. düşen kama kırılmasından sonra, RSI  şaşırtıcı bir büyüme kaydetti. 64 işaretini dirençten acil desteğe çevirdi ve güçlü bir yükseliş canlılığına işaret etti.

+DI  kuzeye ve -DI’nin zıt yönüne bakarken, TRX kısa vadeli bir yükseliş hareketini haklı çıkaracaktır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap