Solana, IOTA, Convex Finance Fiyat Analizi: 05 Nisan Salı

Solana, IOTA, Convex Finance Fiyat Analizi: 05 Nisan Salı
0

Analizler incelendiğinde Solana ve IOTA, son birkaç gün içinde büyük miktarda işlem hacmi göstermedi ve yazı yazılırken henüz bir satın alma fırsatı sunmadı. Ancak, eğilimleri yükseliş gösterdi. Convex Finance de grafiklerde güçlü bir şekilde yükselişe geçti.

Solana (SOL) Analiz

analiz
solana, iota, convex finance fiyat analizi: 05 nisan salı 4

Hacim Profili Görünür Aralığı, Kontrol Noktasının 136 $ olduğunu ve gerçekten de bu alanın son birkaç gün içinde bir direnç bölgesi olarak hareket ettiğini gösterdi. Ocak ayının başlarında da bu alan (kırmızı kutu) destek sundu, dolayısıyla tarihi bir önemi var.

Ayrıca, VPVR’de 122 dolardan (camgöbeği kutusu) başka bir yüksek hacimli düğüm tespit edildi. Dolayısıyla kısa vadede bu iki alan SOL’un alınıp satılabileceği yerlerdir. Fibonacci geri çekilme seviyeleri ayrıca 122-125 dolar arasında bir satın alma alanı olarak işaretlemek için bir miktar izdiham verdi.

RSI ve Müthiş Osilatör nötr bir ivme gösterdi, bu da birkaç saat sonra bir fırsatı değerlendirmeden önce sabrın gerekli olduğu anlamına geliyordu.

IOTA Analiz

analiz
solana, iota, convex finance fiyat analizi: 05 nisan salı 5

IOTA, 0,83 ABD doları alanında (camgöbeği kutusu) bir yükseliş emri bloğuna sahiptir. Son on gün içinde fiyat bu bölgede dirençle karşılaştı ve ardından talebe döndü. Bu nedenle, bu alandaki başka bir test, kısa vadeli bir satın alma fırsatı sunabilir.

21 ve 55 dönemlik SMA’lar birkaç gün önce düşüş eğilimi gösterirken, RSI da nötr 50’nin altına düştü. Bu düşüş momentumu gösterdi. CVD, IOTA için ne alıcılar ne de satıcılar lehine eğilmedi.

Convex Finance (CVX) Analiz

analiz
solana, iota, convex finance fiyat analizi: 05 nisan salı 6

Geçen hafta 27.77 $ ‘dan 39.88 $’ a olan dürtü hareketi, Fibonacci geri çekilme ve uzatma seviyelerini çizmek için kullanıldı. Ayrıca 35.9$, 39.4$ ve 43.1$’lık yatay destek ve direnç seviyeleri de önümüzdeki birkaç gün içinde CVX için önemli seviyeler.

RSI, nötr 50’nin üzerine çıkarak 58.36’da dururken, MACD de yükselişteki yükseliş momentumunu belirtmek için sıfır çizgisinin üzerinde bir yükseliş geçişi oluşturdu. OBV aynı zamanda bir geri çekilme gördü, aynı zamanda CVX 35 dolara düştü ve bir kez daha yükseldi. Bu nedenle, 39 $ ve 43 $’a doğru bir hareket mümkün göründü.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap