Solana Fiyat Analizi: SOL Hack’in Ardından 40 Dolardan Düştü, İşte Sıradaki Destek Noktası!

Solana Fiyat Analizi: SOL Hack’in Ardından 40 Dolardan Düştü, İşte Sıradaki Destek Noktası!

Solana’nın fiyatı, bir istismar nedeniyle binlerce cüzdanın varlıklarının boşaltılmasından sonra kötü durumda.

Temel Destek seviyeleri: 35 $, 27 $

Anahtar Direnç seviyeleri: 44 $, 59 $

Solana’nın sıkıntılarının sonu yok gibi görünüyor, ağ kesintilerinden, bilgisayar korsanlarının özel anahtarları kullanarak para çekmesine izin veren bir istismara kadar. Fiyat tepki vermekte tereddüt etmedi ve hızla 38 dolara düştü. Sağlam destek 35 dolarda bulunuyor. Neyse ki, yalnızca belirli cüzdanlar etkilendi ve Solana ağı tehlikeye atılmadı.

solana
solana fiyat analizi: sol hack'in ardından 40 dolardan düştü, i̇şte sıradaki destek noktası! 3

Teknik Göstergeler

İşlem Hacmi: Hacim kırmızı renkte ve dün bu haber çıktığında patladı. Birçok kullanıcı paralarını güvenli bir yere satmak veya taşımak için acele etti.

RSI : Günlük RSI 50 puanın altına düştü. Bu düşüş eğilimi gösteriyor ve SOL’un daha uzun bir düzeltmeye ihtiyacı olduğunu gösterebilir.

MACD : Günlük MACD dün düşüş eğilimi gösterdi. Bu önemli ve önümüzdeki günlerde SOL’un fiyatını 35$’a veya daha da aşağılara itebilir.

solana
solana fiyat analizi: sol hack'in ardından 40 dolardan düştü, i̇şte sıradaki destek noktası! 4

SOL Fiyatı İçin Kısa Vadeli Tahmin

SOL’un fiyatı yükseliş trendini kaybetti ve mevcut yükselen üçgenin altında bir kırılma bunu doğrulayacak. Eğer öyleyse, kripto para biriminin desteği 35 dolardan tekrar test etmesi muhtemeldir. Bu düşüş trendi momentumu yeni başladığından, Solana’nın onu tersine çevirmesi biraz zaman alabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında