Solana Fiyat Analizi: Bu, %10 İyileşmeden Sonra SOL İçin Bir Sonraki Kritik Dirençtir!

Solana Fiyat Analizi: Bu, %10 İyileşmeden Sonra SOL İçin Bir Sonraki Kritik Dirençtir!
0

Solana 37 dolardan iyi bir destek buldu ve fiyat şimdi yükselmeye hazırlanıyor gibi görünüyor.

Temel Destek seviyeleri: 37 $

Anahtar Direnç seviyeleri: 44 $

Anahtar desteğin 37 dolarda başarılı bir şekilde test edilmesinden sonra, Solana’nın fiyatı yükselmeye ve kilit direnci 44 dolarda test etmeye hazır. Bu geri çekilme, daha yüksek bir zirve yapmak için gereken pivot SOL olabilir. Tek engel, azalan bir hacim gibi görünüyor.

solana
solana fiyat analizi: bu, %10 i̇yileşmeden sonra sol i̇çin bir sonraki kritik dirençtir! 3

Teknik Göstergeler

İşlem Hacmi: Haziran ortasındaki piyasa çöküşünden bu yana Solana’nın hacmi istikrarlı bir şekilde düşüyor. Bu, büyük bir kırılma girişimini şüpheye düşürür. Bununla birlikte, düşük hacim, ileride büyük bir hareketin göstergesi olabilir.

RSI : Günlük RSI 50 puanın üzerinde ve daha yüksek bir dip ve daha yüksek bir zirve yaptı. Bu, SOL’yi en azından kısa vadede yükseliş trendine sokuyor.

MACD : Günlük MACD yükseliş gösteriyor, ancak histogram daha düşük seviyelere çıkıyor ve bu da mevcut fiyat hareketinin arkasında bir miktar momentum kaybı olduğunu gösteriyor.

solana
solana fiyat analizi: bu, %10 i̇yileşmeden sonra sol i̇çin bir sonraki kritik dirençtir! 4

SOL Fiyatı İçin Kısa Vadeli Tahmin

Solana şu ana kadar istikrarlı bir toparlanma yaşadı ve önemli bir dirençle karşılaşmadan önce neredeyse 44 dolara ulaşmayı başardı. SOL daha yükseğe çıkacaksa, fiyatın bu kilit seviyeyi aşması gerekecek.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap