Solana, Cosmos, GALA Fiyat Analizi: 25 Ocak Salı

Solana, Cosmos, GALA Fiyat Analizi: 25 Ocak Salı
0

24 Ocak’ta beş ayın en düşük seviyesini gördükten sonra Solana, yakın arz bölgesinden bir geri çekilme gördü. Şimdi, destek için 83 $ işaretine bakarken düşük volatilite parladı.

Öte yandan, Cosmos 24 saatlik %8’in üzerinde bir kazanç görse de, düşüş bayrağı ve direği oluşturdu. GALA, basın zamanında düşüş eğilimini atlatmaktan da kaçındı. 

Solana (SOL) Analiz

analiz
solana, cosmos, gala fiyat analizi: 25 ocak salı 4

SOL ayıları, 167.96 $ seviyesini aştıktan sonra daha fazla ivme kazanırken, alt grup artan baskıya ayak uydurmak için mücadele etti. Üstüne üstlük, 21 Ocak’taki satış, %43,79’luk bir kayıp kaydederek Alt’ın 132$ seviyesini kaybetmesine yol açtı. Sonuç olarak, 24 Ocak’ta beş ayın en düşük seviyesine doğru ilerleyen bir aşağı kanal gördü. 

Ayılar şimdi 83 dolar seviyesini test etmeye çalışırken, geçtiğimiz günkü kazanımlar hemen tedarik bölgesinde (dikdörtgen, yeşil) durdu.

Basın zamanında, alt 96.15 dolardan işlem gördü. Rekor düşük seviyesine düştükten sonra, düşüş eğilimindeki RSI  aşırı satım bölgesinden yükseldi. Madeni para son günde hafifçe toparlanırken, fiyatla yükseliş eğiliminde (yeşil trend çizgisi) yer aldı. Öte yandan, Squeeze Momentum Göstergesi  artık siyah noktalar gösteriyordu. Bu okuma, kısa vadeli bir düşük oynaklık aşaması gerektirdi.

Cosmos (ATOM) Analiz

analiz
solana, cosmos, gala fiyat analizi: 25 ocak salı 5

3 Ocak’ta ters bir baş ve omuz kırılmasının ardından ayılar, 18 gün boyunca %23.6 Fibonacci seviyesini test etti. 43 dolarlık direnci sağladılar ve baskı uygulamaya devam ettiler. Son satışlar, ATOM’un 22 Ocak’a kadar değerinin %35,6’sını kaybetmesine neden oldu.

Son iki gün içinde, boğalar 4 saatlik grafiğinde düşüş bayrağı ve direği oluştururken %38,2 toparlandı. Şimdi, ayılar için acil test alanları, kanalın alt trend çizgisinde duruyordu. Bu seviye, 32,5 dolarlık destekle aynı zamana denk geldi.

Basın zamanında, ATOM 36.12 dolardan işlem görüyordu. RSI, klasik bir aşağı kanal (sarı) kopuş gördü. Sonunda yarı çizgiyi geçti ama yazarken biraz zayıf görünüyordu. Aksine, MACD’nin  histogramı dengenin üzerinde bir kapanış buldu, ancak yükseliş gücünü doğrulamak için çizgilerinin hala sıfır çizgisinin üzerinde bir kapanışa ihtiyacı vardı. 

GALA Analiz

analiz
solana, cosmos, gala fiyat analizi: 25 ocak salı 6

GALA, 5 Ocak’ta 0,421 dolarlık desteği kaybederken ısrarla daha düşük zirveler ve dipler kaydetti. Ardından, yalnızca 21 Ocak’ta başka bir satışa tanık olmak için 0.32 $ seviyesini bile kaybetti.

GALA, 22 Ocak’ta iki ayın en düşük seviyesine ulaşana kadar (12 Ocak’tan itibaren) değerinin %58.16’sını kaybetti. Boğalar için en yakın test noktası 20-SMA’da olmaya devam etti.

Basın zamanında, GALA 0.1868 dolardan işlem görüyordu. RSI, son 12 gün boyunca azalan genişleyen bir kamada salındı. Bunu kırmasına rağmen, 37 işaretini geçemedi. Ayrıca CMF, son 11 gündür sıfır çizgisini geçmeyi reddettiği için zayıf sinyalleri göstermeye devam etti.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap