Solana, Chainlink ve Üç Ek Altcoin Bu Şubat Ayında İzlenmesi Gerekenler!

Solana, Chainlink ve Üç Ek Altcoin Bu Şubat Ayında İzlenmesi Gerekenler!
0

Üst düzey bir kripto analisti ve tüccarı, Solana (SOL), Chainlink (LINK) ve diğer üç altcoini bu ay izlenecek dijital varlıklar olarak adlandırıyor.

altcoin
solana, chainlink ve üç ek altcoin bu şubat ayında i̇zlenmesi gerekenler! 2

Yeni bir videoda, takma adlı tüccar Altcoin Sherpa, akıllı sözleşme platformu Solana için bir adım daha aşağı, 140 $’lık hedefine bir yardım rallisi başlatmadan önce 65$ civarında olmasını beklediğini söyledi.

“Sadece bu alanın [60-70$] birkaç kez dokunulduğunu ve sonra bir çeşit dip oluşturduğunu ve sonra muhtemelen yukarı çıktığını, bu yüksek hacimli düğüme tekrar 140$ civarında vurduğunu ve sonra muhtemelen geri geldiğini görmek istiyorum.”

Tüccar listesindeki bir diğer kripto para, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink, bunun önemli bir destek alanına yakın işlem gördüğü için yükselişe geçtiğini söylüyor.

“Muhtemelen LINK için herhangi bir dip satın almayı düşünebilirsiniz. [a]’nın daha düşük zaman çizelgesi çizelgelerinde bir çift dip gibi, 15 dolara kadar daha düşük bir geri dönüş görmemiz mümkün olduğunu düşünüyorum. Bana göre, düşüşlerin oldukça hızlı bir şekilde satın alındığını gördüğümüz göz önüne alındığında, yüksek satış hacmi göz önüne alındığında, düşük aralıklarda olduğu göz önüne alındığında oldukça güçlü görünüyor.”

Sıradaki blok zinciri tabanlı oyun Axie Infinity (AXS). Altcoin Sherpa, madeni para 45 $ desteğe saygı duymaya devam ederken Axie Infinity için güçlü bir ralli öngörüyor.

“Yine de 2x gibi ya da 45 dolardan 90 dolara ya da bu seviyelerden bazılarını [110 doların üzerinde] vurabilirsiniz. Bunun gelmesi kesinlikle mümkün.”

Altcoin Sherpa şu anda AXS’de yükselişte olsa da, kripto paranın yakın zamanda tüm zamanların en yüksek seviyesini basmasını beklemiyor.

Kripto analisti, Kyber Network’te ücret ödemek için kullanılan Ethereum tabanlı bir token olan Kyber Network Crystal’ı (KNC) da takip ediyor. Altcoin Sherpa’ya göre, KNC, kripto piyasalarındaki genel düşüş eğiliminin ortasında bile çok güçlü görünüyor.

“Kişisel olarak herhangi bir dip almayı düşünürdüm. Direnç seviyeleri ararken, yaklaşık 2,40 dolar arardım.”

Analistin radarındaki son madeni para, ölçeklenebilirlik ve istikrar için tasarlanmış geliştirici odaklı bir blok zinciri olan Near (NEAR). Altcoin Sherpa, 14$’daki hedefine ulaşmadan önce NEAR için bir hamle daha öngörüyor.

“Belki 8 dolara kadar son bir potansiyel sarsıntı görmemiz mümkün ve orada teklif verdim. Ancak genel olarak, bu madeni para oldukça güçlü kaldı ve bana göre bu madeni para şu anda diğer birçok madeni paradan biraz daha iyi görünüyor.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap