Solana, Chainlink, Cosmos Fiyat Analizi: 28 Nisan

Solana, Chainlink, Cosmos Fiyat Analizi: 28 Nisan
0

Bitcoin’in 38 bin dolardan sıçraması, birçok altcoini kısa vadeli yükseliş baskısı görmeye teşvik etti. Chainlink böyle bir para iken, Solana da bir sıçrama olasılığını gösterdi. Cosmos, 102 dolarda güçlü bir dirençle karşılaştı.

Solana (SOL) Analiz

analiz
solana, chainlink, cosmos fiyat analizi: 28 nisan 4

Hacim Profili Görünür Aralık aracı, son on günlük ticarete dayalı olarak SOL için Kontrol Noktasının 102$’da olduğunu gösterdi. Bu süre zarfında SOL, 109 dolarlık direnç seviyesini geçemedi, ancak 95 dolarlık destek seviyesini de kıramadı.

Son birkaç gündür, piyasa yapısı düşüşe geçti. Fiyat POC’nin altına düştü ve yazı yazılırken boğalar ve ayılar 100 dolar seviyesinin kontrolü için savaşıyordu. CMF göstergeleri, önceki gün üzerinde güçlü satış baskısı gösterdi ve yoğun satışları göstermek için -0.05 işaretinin altına düşmenin eşiğinde görünüyor.

MACD ise yükseliş momentumu göstermek için sıfır çizgisinin üzerindeydi ve bir al sinyali verdi. Bununla birlikte, alt zaman dilimindeki genel eğilim, 102 $ bir direnç bölgesi olarak kaldığı için düşüş eğilimini koruyor.

Chainlink (LINK) Analiz

analiz
solana, chainlink, cosmos fiyat analizi: 28 nisan 5

Chainlink, geçen haftaki belirgin düşüş trendinin ardından son birkaç gün içinde yükselen bir üçgen deseni (beyaz) oluşturdu. Bu model genellikle yukarı doğru bir kırılma görür.

Bunu desteklemek için Müthiş Osilatör, yükseliş momentumu göstermek için sıfır çizgisinin üzerine tırmandı. A/R hattı da talebin varlığını ve satın alma hacmini göstermek için bir sıçrama gördü.

Ancak, daha yüksek zaman dilimlerinde piyasa yapısı düşüş eğilimini sürdürdü. Bir kopuş satın almak yerine, 13$ seviyesinin veya 13.4$ arz bölgesinin yeniden testini satmak, daha büyük trendle birlikte daha avantajlı ticaret olacaktır.

Cosmos (ATOM) Analiz

analiz
solana, chainlink, cosmos fiyat analizi: 28 nisan 6

ATOM’un bir üçgen deseni oluşturduğu ortaya çıktı. Bu, yalnızca bir sonraki büyük hareketinden önce fiyat çizelgelerindeki sıkıştırmanın göstergesiydi. Eldeki kanıtlar, aşağı yönlü bir hareketin daha olası olduğunu gösterdi.

RSI, son birkaç saat içinde nötr 50 çizgisinin etrafında gezindiği için bir çit üzerindeydi. Fiyat gibi, RSI da kararsızdı. OBV daha net bir resim sundu.

Beyaz, OBV’de yatay bir dirençtir ve bu seviye önceki gün OBV’de test edilmiş ve ardından bir reddedilmiştir. Bu nedenle, satıcıların piyasada hala nasıl baskın olduklarını vurguladı. Ayrıca 21.04$’da bir destek seviyesi var ve bu seviyenin altına yakın bir seans ATOM’un 20$’a doğru dalışını görebilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap