Solana, Axie Infinity, Aave Fiyat Analizi: 31 Ocak Pazartesi

Solana, Axie Infinity, Aave Fiyat Analizi: 31 Ocak Pazartesi
0

Bitcoin, 4 saatlik 20-SMA’sının altına düştüğü için, Solana, beklenen bir düşüş flaması kırılımına işaret etti. Axie Infinity, OBV’si düşüş eğilimi gösterirken hala 54 $ işaretini devirmek için mücadele etti. Ayrıca, AAVE ayrıca 139$’dan toparlandıktan sonra düşüş eğilimine de tanık oldu. Ayılar ‘korku’ hissini sağlam tuttuğundan, yukarıda belirtilen tüm kriptolar zayıf bir RSI ortaya çıkardı.

Solana (SOL) Analiz

analiz
solana, axie infinity, aave fiyat analizi: 31 ocak pazartesi 4

167 dolarlık işareti kaybettikten sonra, ayılar 132 dolarlık direnci (önceki destek) test ederken baskı uygulamaya devam etti. Son satışlar, SOL’yi değerinin %43.7’sini (21 Ocak’tan itibaren) kaybetmeye ve 24 Ocak’ta beş ayın en düşük seviyesine doğru ilerlemeye itti.

Son birkaç saat içinde SOL, 4 saatlik grafiğinde beklenen bir düşüş flaması kırılımına tanık oldu. Buradan daha fazla geri çekilme, 83.71 $ seviyesinde destek bulabilir.

Basın zamanında, altcoin 97.2975 dolardan işlem gördü. Rekor düşük seviyesine düştükten sonra, RSI  aşırı satım bölgesinden 37 puan yükseldi. Ama 56 puandan geri döndü. Son fiyat düşüşüyle ​​birlikte 43 seviyesini de kaybetti. Ayrıca  +DI  ve  -DI çizgileri düşüş eğilimine girdi, ADX zayıf kaldı. Bu okuma, altcoin için zayıf bir yön eğilimine neden oldu.

Axie Infinity (AXS) Analiz

analiz
solana, axie infinity, aave fiyat analizi: 31 ocak pazartesi 5

ATH’sini 6 Kasım’da vurduğundan beri, AXS istikrarlı bir şekilde düştü ve geçen ay içinde birden fazla direnç seviyesi kaybetti. Alt, 24 Ocak’ta beş ayın en düşük seviyesine dokunmak için güneye koşarken (5 Ocak’tan bu yana) değerinin yarısından fazlasını kaybetti.

Daha sonra, düşüş eğilimi hakimken, AXS 21 Ocak’taki satıştan sonra uzun vadeli %61.8 Fibonacci desteğini kaybetti. O zamandan beri, 45.1 $ işaretini sağlarken bir yan kanal gördü.

Basın zamanında, AXS 52.34 dolardı. RSI, 64-işaretinden tersine dönerken aşağı kanalını yükselen bir kanala aktardı. Orta hattın altına herhangi bir düşüş, iyileşme aşaması için zararlı olacaktır. Ayrıca, OBV  daha ziyade istikrarlı bir düşüş gördü ve artan ayı etkisine işaret etti.

AAVE Analiz

analiz
solana, axie infinity, aave fiyat analizi: 31 ocak pazartesi 6

Yukarı kanal (beyaz) çöküşünden sonra, boğalar avantajlarını kaybetti ve hatta 202 $ seviyesindeki direnci (önceki destek) savunamadı. Alt, 24 Ocak’ta yılın en düşük seviyesine ulaşana kadar değerinin %45,95’inden fazlasını (16 Ocak’tan itibaren) kaybetti.

139$ seviyesinden toparlandıktan sonra, AAVE 4 saatlik grafiğinde düşüş bayrağı oluşturdu. Yukarı kanalın orta çizgisi (yeşil) hala boğalar için acil bir test noktası olarak duruyordu.

Basın zamanında, AAVE 157.46 dolardan işlem görüyordu. RSI, düşüş eğilimi sergiledikten sonra 39 işaretini test etmeye daldığı için orta çizginin üzerinde kalamadı. Ayrıca, MACD  çizgileri dengeyi geçemedi ve momentumu satıcılar lehine yineledi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap