Solana, ApeCoin, EOS Fiyat Analizi: 26 Nisan

Solana, ApeCoin, EOS Fiyat Analizi: 26 Nisan
0

Piyasa, birçok alternatifin 4 saatlik zaman dilimindeki kısa vadeli tekniklerin aşırı satım işaretine girmesinden sonra hemen dip seviyelerinden fırladı. Sonuç olarak, Solana ve EOS, tersine dönüş modellerinde kırılmalar gördü.

Ayrıca, ApeCoin yükselen kama momentumunu sürdürürken 19.6 $ işaretini test etmek için yeterli ivme kazandı. Şimdi, boğaların gelen bir düşüş sayacını önlemek için güçlü hacimlere ihtiyacı vardı. 

Solana (SOL) Analiz

analiz
solana, apecoin, eos fiyat analizi: 26 nisan 4

SOL, 4 saatlik grafiğinde aşağı kanalda (sarı) düşerken 20-25 Nisan arasında yaklaşık %16.37’lik bir geri çekilme gördü. Yükselen kama kurulumu bu düşüşten önce gelirken, satıcılar satın alma çılgınlığını 109.4 $ seviyesinde durdurdu.

Ayrıca, üç haftalık trend çizgisi direnci (beyaz, kesikli), alıcılar düşmeden ve fiyat  Kontrol Noktasının  (kırmızı) altına düşmeden önce ek baskı oluşturdu. Şimdi, son aşağı kanal kırılması, bir trend taahhüt hareketinden önce 102 $ bölgesinde bir miktar direnç görebilir.

Alt’ın RSI’si  aşırı satım bölgesinden yükseldi ve son 24 saat içinde yaklaşık 22 puanlık bir artış gördü. Böylece, boğaları tercih ederken orta çizginin üzerinde bir pozisyon bulmak. Ancak POC’den bir fiyat tersine çevrilmesi, endeksle düşüş eğilimini teyit edebilir.

ApeCoin (APE) Analiz

analiz
solana, apecoin, eos fiyat analizi: 26 nisan 5

APE boğaları, 10.98 dolarlık tabandan toparlandıktan sonra, alt için salınım sınırlarını yeniden tanımlarken daha taze zirveleri işaretleme arayışındalar. Bu yükseliş dirilişi, 4 saatlik zaman diliminde yükselen bir takozun sınırları boyunca sürdü.

11$’ın en düşük seviyesinden %77.86’lık istisnai bir yatırım getirisinden sonra, APE sadece geçen hafta 19.6$’a yakın beş haftanın en yüksek seviyesine ulaştı. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, fiyat Bollinger Bantlarında (BB) üst banda yaklaştı. Satın alma baskısı hafifçe düşerken, APE kamanın alt trend çizgisinde ani desteğini test edebilir.

Göreceli Güç Endeksi,  aşırı alım seviyesinden beklenen bir geri dönüşün ardından düştü. Buradan uzun bir düşüş, 50-55 aralığında destek bulmaya devam edebilir. 

EOS Analiz

analiz
solana, apecoin, eos fiyat analizi: 26 nisan 6

EOS, boğalar 2.2 $’lık düşük fiyatları güçlü bir şekilde reddedene kadar yaklaşık %23’lük bir düşüş kama (sarı) gördü. Bu düşüş, satıcıların 2,8 dolar seviyesinde baskı oluşturmaya devam etmesiyle tetiklendi.

Şimdi, ayılar 20 EMA’da (kırmızı) engel oluşturmaya devam ederken, alıcılar 2.4 $ işaretini geri almayı hedefleyecek. 20EMA hala 50/200 EMA’nın altındayken, satıcılar gözle görülür bir şekilde kısa vadeli bir avantaja sahipti.

Hafif düşüşlü RSI, dengesinin üzerine çıkamadı, 42-desteği ise kısa vadede geri çekiliyor gibi görünüyordu. Bununla birlikte, CMF sıfır noktasının üzerine sıçradığında, alıcılar büyük olasılıkla hemen fiyat desteğinde azalmayacaktır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap