Solana 130 Dolardan Bir Miktar Destek Buluyor Ancak Bu Seviyede Kalabilir Mi?

Solana 130 Dolardan Bir Miktar Destek Buluyor Ancak Bu Seviyede Kalabilir Mi?
0

Solana, son haftalarda yavaş işlemler ve ağ tıkanıklığı gibi sorunlarla karşı karşıya kaldı. Bu arka plana karşı, Bitcoin’in 45.8 bin doların altına düşmesiyle 170 dolardan yapılan son satışla birlikte fiyat istikrarlı bir şekilde düşüyor . Solana için düşüş trendinin devam etmesi muhtemel görünüyordu, ancak önümüzdeki günlerde daha düşük bir yüksekliğe sıçrama görülebilir.

solana
solana 130 dolardan bir miktar destek buluyor ancak bu seviyede kalabilir mi? 3

170 dolarlık alan, Bitcoin 45 bin doların altına düşmeden hemen önce boğaların zayıf bir tutuşa sahip olduğu bir yerdi. Bunun arkasından, SOL ayrıca 152 dolarlık destek seviyesini kırdı ve 130 doları test etti.

Günlük zaman diliminde, alıcılar pek teşvik edilmeyecektir. Evet, görünüşe göre SOL, 130 dolardan ve belki de 165-170 dolara kadar yüksek bir sıçrama için gecikti. Bununla birlikte, SOL 152$’a yaklaştığında SOL satıcılarının baskıyı artırma olasılığı da vardı.

55 dönemlik hareketli ortalama (yeşil) ve 21 dönemlik SMA, düşüş momentumunun güçlü olduğunu gösterdi ve geçen ay, bu MA’ların her ikisi de direnç olarak hareket etti. SOL 170 dolara tırmanırsa bu tekrarlanabilir.

Son altı haftanın düşüş eğilimini kırmak için SOL’un bir birikim aralığı oluşturması veya en azından günlük zaman diliminde daha yüksek en düşük ve en yüksek seviyeler oluşturması gerekecek. Bu henüz olmadı.

Gerekçe

solana
solana 130 dolardan bir miktar destek buluyor ancak bu seviyede kalabilir mi? 4

Günlük grafikte RSI 30’a yakındı. Bu, RSI’nin genellikle bir dibi bulacağı ve sıçrayacağı bir yerdi. Ancak RSI ve hareketli ortalamalar, momentumun satıcılar lehine kaldığını gösteriyor.

OBV de düştü ve kademeli bir dizi düşük zirveler ve düşük düşüşler belirledi. Kademeli, çünkü işlem hacmi Ağustos ve Eylül aylarında görülen hacme yakın değildi.

Bollinger bantları genişlik göstergesi son zamanlardaki en düşük seviyelerinden yükseldi ve bu da oynaklığın geldiğini gösteriyor.

Çözüm

SOL bir sıçrama görebilse de, 152 dolar ve 170 dolar seviyelerinin direnç seviyeleri olarak hizmet etmesi bekleniyor. Satıcılar piyasada güçlü kalmaya devam etti ve Solana henüz son altı haftanın düşüş trendini durdurma veya durdurma belirtileri göstermedi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap