Shiba Inu’nun Yanma Oranı, Bir Günlük Devasa Geri Çekilmenin Ardından %10000’in Üzerinde Arttı!

Shiba Inu’nun Yanma Oranı, Bir Günlük Devasa Geri Çekilmenin Ardından %10000’in Üzerinde Arttı!

Shiba Inu Coin Haberleri: Son 24 saatte SHIB token yakma oranı %10960,22 arttı ve toplamda 934.428.791 SHIB jetonu yakıldı. Bu miktarın içinde, Koyo Token tarafından yakılan 924.150.949 SHIB tokenı en büyük işlem olarak kaydedildi. SHIB’in düşük fiyatı ve yüksek arzı, daha geniş bir yatırımcı kitlesine erişilebilir olması ve artan talep ve likidite ile sonuçlanarak başarısına katkıda bulundu.

shiba inu
shiba inu'nun yanma oranı, bir günlük devasa geri çekilmenin ardından %10000'in üzerinde arttı! 2

SHIB’in başarısına katkıda bulunan diğer bir faktör, merkezi olmayan borsası (DEX) olan ShibaSwap’tır. ShibaSwap, lansmanından bu yana ticaret hacminde ve likiditesinde önemli bir büyüme kaydetti ve bu da SHIB’e daha fazla yatırımcı çekerek değerinin artmasına yol açtı.

Shibarium’u Çevreleyen FUD

11 Mart 2023’te canlı yayına alınan Shibarium Beta, son zamanlarda Shiba Inu fiyatındaki ani artışın da nedenlerinden biriydi. Ancak Shiba Inu geliştiricilerinin, Rinia adlı ayrı bir projeyi kopyalayarak Shibarium blok zincirini oluşturdukları yönünde FUD (korku, belirsizlik ve şüphe) iddiaları ortaya atıldı. Bu iddialar, dün Shiba Inu fiyatlarının düşmesinde de rol oynadı.

Bununla birlikte, SHIB INFORMER adlı bir bildiri, gerekli değişikliğin programın kendisinde değil, yalnızca diğer test ağlarında kullanılan ağ numarasında olduğunu iddia etti. Ayrıca açıklamada, sorunun çözüldüğü ve her iki tarafın da mevcut bir numarayı kullandığı ve bu nedenle bir çatışmanın ortaya çıktığı belirtildi. Ancak durumu çözmek için takımlardan birinin numarayı değiştirmesi gerekiyor. Shib Army, Shiba coin ve Shibarium’un geliştiricisi Shystoshi Kusama’ya desteklerini ifade etmek için Twitter hesabını aldı.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Artışları 

Son birkaç saat içinde Shiba Inu fiyatı %2,21 arttı ve her SHIB tokenı şu anda 0,00001067 USD seviyesinde işlem görüyor. Kripto para birimi son 7 günde %8’in üzerinde değer kazanmış olsa da, piyasa değeri 6,29 milyar USD’ye düşmüş ve işlem hacmi %39,51 azalmıştır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.