Shiba Inu’nun Fiyat Hareketi, Bu Model Sayesinde Patlayıcı Bir Ralliye İşaret Ediyor!

Shiba Inu’nun Fiyat Hareketi, Bu Model Sayesinde Patlayıcı Bir Ralliye İşaret Ediyor!
0

Shiba Inu fiyatı üç aydan fazla bir süredir konsolidasyon rallisinde ve devasa bir yükseliş, dipten dönüş deseni içinde oturuyor. Bu nedenle, SHIB her an keşfedebileceği ve büyük bir ralliyi tetikleyebileceği için yatırımcıların bu altcoini yakından takip etmeleri gerekiyor.

Shiba Inu Fiyatı Patlamayı Bekliyor

Shiba Inu fiyatı, 108. gün için bir Adem ve Çift formasyonunun içinde kıvrılıyor ve büyük bir oynaklık artışı belirtisi göstermiyor. Tarih herhangi bir kanıt varsa, Shiba Inu fiyatının 2021’in son çeyreğinde geçirdiği 134 günlük konsolidasyon, kabaca bir ayda %1,185’lik bir artışa neden oldu.

Bu nedenle, bir dip dönüş paterni içinde konsolide olan bu meme jetonunu görmezden gelen piyasa katılımcıları, kenarda bırakılacaktır. Bu teknik oluşum iki belirgin vadi içerir, V şekilli olana “Adam” denir ve yuvarlak dipli oluşuma “Havva” denir.

Aşağıdaki tabloda gösterildiği gibi, Havva eksiktir ve 0,0000327 dolarlık engelin yeniden test edilmesinden sonra olacaktır. Teorik ölçümler, Adam’ın derinliği ölçülerek ve onu 0,0000327 $’daki kırılma noktasına ekleyerek elde edilen %37’lik bir artışla 0,000451 $’a yükseleceğini tahmin ediyor.

Robinhood listeleme rallisi %70 geri alınmış gibi görünüyor ve Shiba Inu fiyatı şu anda 0.0000243 dolar civarında seyrediyor. Bu konsolidasyonun devam etmesi muhtemel olsa da, 0,0000327 dolarlık engeli tersine çeviren satın alma baskısının yeniden canlanması, Adam ve Even modelinden bir kopuşun sinyalini verecektir.

Bu durumda yatırımcılar, boğaların bir sonraki durağının öngörülen hedef olan 0,000451 ABD doları olmasını bekleyebilirler. Bu seviyenin ötesinde, SHIB’nin 0,0005 $ psikolojik seviyesini etiketleme olasılığı yüksektir. Mevcut konumdan bu hareket %105’lik bir yükseliş oluşturacak ve muhtemelen Shiba Inu fiyatının piyasa koşullarına bağlı olarak yön eğilimini yeniden değerlendirmeden önce bir çeşit temel oluşturacağı yer.

shiba inu
shiba inu'nun fiyat hareketi, bu model sayesinde patlayıcı bir ralliye i̇şaret ediyor! 3

Teknikler şüphesiz yükseliş eğiliminde olsa da, 30 günlük Piyasa Değerinden Gerçekleşen Değere (MVRV) modeli bu görünüme daha fazla güven katıyor. Bu gösterge, geçen ay SHIB jetonları satın alan piyasa katılımcılarının ortalama kar/zararını belirlemek için kullanılır.

Santiment’in geriye dönük testine göre, -%10’un altındaki bir değer, kısa vadeli sahiplerin zararda olduğunu ve genellikle uzun vadeli sahiplerin biriktiği yerdir. Bu nedenle, -%10’un altındaki bir değer, elden çıkarma riski daha az olduğundan “fırsat bölgesi” olarak bilinir.

Şu anda endeks, 11 Nisan’da -%11’den bir artışın ardından -%6’da geziniyor ve bu da birikimin devam ettiğini gösteriyor. Ayrıca, son üç aya ait tarihsel veriler, yerel zirvelerin yaklaşık %15 civarında oluştuğunu ve SHIB fiyatının kuzeye hareket etmesi için daha fazla yer olduğunu ortaya koyuyor. Bu sonuç, teknik açıdan ifade edilen görüşlerle örtüşmektedir.

shiba inu
shiba inu'nun fiyat hareketi, bu model sayesinde patlayıcı bir ralliye i̇şaret ediyor! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap