Shiba Inu Yatırımcılarının 1 Trilyon SHIB Atıp Atmayacağını Değerlendiriyoruz

Shiba Inu Yatırımcılarının 1 Trilyon SHIB Atıp Atmayacağını Değerlendiriyoruz
0

Yatırımcıların arzın bu kadar büyük bir kısmını tek seferde boşaltma düşüncesi, herhangi bir kripto para birimi için korkutucu olurdu. Ancak Shiba Inu değil. 

400 trilyon SHIB’den fazla arza sahip meme madeni para, kendi yatırımcılarının kurbanı olarak itibarını oluşturdu. Ve bu sefer de geleneği sürdürmeye devam edebilirler.

Shiba Inu Bir Tehditle Karşı Karşıya

SHIB sahipleri, fiyat düşük olduğunda birikir ve altcoin kâr eder etmez satarlar.

Bu geçmişte de gözlemlendi. Ve şimdi, SHIB 8 ayın en düşük seviyesinde olduğu için, bundan sonraki herhangi bir artış, kar elde etmek için bir fırsat olarak değerlendirilecek. SHIB sahiplerinin kâra aç olduklarını bildiklerinden, jetonu yüksek ve kuru bırakmakta tereddüt etmeyeceklerdir.

shiba inu
shiba inu yatırımcılarının 1 trilyon shib atıp atmayacağını değerlendiriyoruz 5

Son iki ayda, SHIB %64,3 düştüğünden beri, yatırımcılar 10.6 milyon dolar değerinde yaklaşık 1.02 trilyon SHIB biriktirdi. Hepsi, meme madeni para yeniden toplanmaya başladığında satma umuduyla.

shiba inu
shiba inu yatırımcılarının 1 trilyon shib atıp atmayacağını değerlendiriyoruz 6

Genellikle, SHIB’nin oynaklığı, kripto para biriminin her gün keskin artışları ve dik düşüşleri gözlemlemesine yardımcı olur. Ne yazık ki, şu anda, yükseliş trendinin günler önce gücünü kaybetmesi ve ayılara kontrolü vermesi nedeniyle tüm göstergeler fiyatta kademeli bir değer kaybına işaret ediyor.

Etki öyle oldu ki, 31 Mayıs’ta Shiba Inu bir yıldan fazla bir süre içinde en yüksek tek günlük kayıpları kaydetti. Bu, zararla gerçekleştirilen işlemlere 3.71 trilyon SHIB’nin dahil olduğu zamandı. 

shiba inu
shiba inu yatırımcılarının 1 trilyon shib atıp atmayacağını değerlendiriyoruz 7

Bu, yatırımcılarına içtenlikle ihtiyaç duyduğu için SHIB için bir sorun olan, yatırımcıları zincire katılmaktan daha da vazgeçirdi.

Mayıs ATH’sinin ardından fiyat düşmeye başladıktan sonra, SHIB sahiplerinin varlığı azalmaya başladı. Sonuç olarak, yapılan işlemler de önemli ölçüde düştü. Ortalama olarak neredeyse 70 bin olan işlemler, yazı yazılırken sadece 4,5 bin’e düştü.

shiba inu
shiba inu yatırımcılarının 1 trilyon shib atıp atmayacağını değerlendiriyoruz 8

Dolayısıyla, yatırımcıların Shiba Inu’nun büyümesine olan bağlılığı göz önüne alındığında, elde edilen 1 trilyon SHIB’yi satmaları çok muhtemeldir. Özellikle de zaten tüm arzın %0.25’inden daha azını oluşturduğundan.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap