Shiba Inu, Yanma Oranındaki %260 Artışa Rağmen Fiyat Çöküşü Yaşadı: Neler Oluyor?

Shiba Inu, Yanma Oranındaki %260 Artışa Rağmen Fiyat Çöküşü Yaşadı: Neler Oluyor?

Shiba Inu (SHIB), Ethereum ağı üzerinde çalışan ikinci en büyük kripto para birimidir ve öncelikle bir şaka olarak ortaya çıkmıştır. Ancak zamanla popüler hale gelmiş ve kripto para topluluğunda önemli bir yer edinmiştir. SHIB yakma oranı son 24 saat içinde yaklaşık %260 artış gösterdiği halde, SHIB fiyatı iyi bir performans göstermedi ve CoinMarketCap’e göre son 24 saatte %5,59 düştü.

shiba inu
shiba inu, yanma oranındaki %260 artışa rağmen fiyat çöküşü yaşadı: neler oluyor? 2

SHIB Yanma Oranı Yaklaşık %260 Arttı

Popüler meme para birimi Shiba Inu (SHIB), sahipleri ve kripto ticareti ile ilgili birkaç önemli kilometre taşına ulaştığı için, topluluk tarafından yakılan SHIB tokenlarının hızı son derece yükseldi. Kripto para izleme platformlarına göre, son 24 saatte SHIB yakma oranı yaklaşık %260 arttı ve bu rakama ulaşmak için SHIB topluluğu neredeyse 7.244.256 token yaktı.

Meme para birimi, 2023 yılı başından beri pozitif bir SHIB yakma serisi sürdürüyor. Artışın arkasındaki neden, yakında gerçekleşecek olan shibarium lansmanı olabilir. Birçok meme para meraklısı, katman 2 blok zincirinin piyasaya sürülmesinin, daha fazla SHIB yakmalarına yardımcı olabilecek ve yakma oranını artırabilecek bir etkiye sahip olacağına inanıyor.

Shiba Inu Fiyat Düşüşleri

Shiba Inu’nun fiyatı bu yılın başlarında hızla yükseliyordu ve uzmanlar, meme simgesinin yeni zirvelere ulaşacağını umuyordu. Ancak, fiyatı kısa sürede yerel yüksek seviyesinden geri döndü ve o zamandan beri ivme kazanmak için mücadele ediyor.

Bugün itibariyle SHIB, son 24 saatte %5,82 düşüşle 0,00001276 $ seviyesinde işlem görüyor. Piyasa değeri 7,02 milyar dolar ve son 24 saatte %8,28 artan işlem hacmi ile 343.286.080 dolar seviyesinde. Aynı zamanda, CoinMarketCap tarafından takip edilen kripto piyasası, dolaşımdaki arzın yaklaşık 549.063.278.876.302 SHIB olduğunu gösteriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.