Shiba Inu Yanma Oranı, Son 24 Saatte Şaşırtıcı Bir Şekilde %8733 Arttı!

Shiba Inu Yanma Oranı, Son 24 Saatte Şaşırtıcı Bir Şekilde %8733 Arttı!

Yanıklardaki ani artış, Shiba Inu‘nin yol haritasındaki değişikliklere ve balinaların 276 milyon dolarlık Shiba Inu’i borsalardan çıkarmasına bağlı olarak gerçekleşti.

Shibburn web sitesine göre, son 24 saat içinde Shiba Inu (SHIB) yakma oranı %8733.78 gibi muazzam bir artış gösterdi.

Bir tokenın yakma oranı, bir kripto para biriminin arz/talep dinamiği üzerinde deflasyonist baskı yaratma fikriyle ilişkilidir ve bu işlem, arzın bir kısmının bir yakma tokenı adresine gönderilmesiyle gerçekleştirilir.

shiba inu

SHIB Fırladı

SHIB durumunda, son 24 saat içinde toplam 750.000.000’den fazla SHIB’nin bir yakma adresine gönderilmesiyle bu artış yaşandı.

SHIB, son zamanlarda kripto pazarında dikkat çeken bir meme temalı kripto para birimidir. Proje, Ağustos 2020’de Ethereum blok zincirinde bir ERC-20 tokenı olarak başlatıldı.

SHIB’in arkasındaki isimsiz içerik oluşturucuları açıklanmamış olsa da, Shibaswap adlı merkezi olmayan özerk bir kuruluş (DAO) tarafından destekleniyor.

Şu anda SHIB fiyatı 0,00001 $, piyasa değeri 6,38 milyar $ ve 24 saatlik işlem hacmi 327,94 milyon $’dı. SHIB fiyatı son 24 saatte %2,9 oranında artış gösterdi.

SHIB Tartışması

Projenin kuruluşundan bu yana, geliştiricilerinin hileli oyun iddialarıyla karşı karşıya kaldığı tartışmalar, SHIB topluluğu içinde destekleyenler arasında çatışmalara neden oldu.

Ayrıca, erken çabalarda SHIB’yi pompalamak için bir dizi DAO’nun ve önde gelen kripto kişilerinin, potansiyel olarak Sam Bankman-Fried (SBF) dahil olduğu spekülasyonları da yaygın hale geldi.

Diğer Son Gelişmeler

Daha yakın zamanda, son 24 saat içinde SHIB balinalarının milyonlarca SHIB’i borsalardan çıkardığına dair raporlar ortaya çıktı.

Piyasa analitiği firması Santiment’in verilerine göre, 20 Mart’ta toplam 6 işlem gerçekleşti, bir borsa cüzdanından bir kişisel cüzdana 406 milyar SHIB (276 milyon $) aktarıldı.

shiba inu
shiba inu yanma oranı, son 24 saatte şaşırtıcı bir şekilde %8733 arttı! 3

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.