Shiba Inu Yakma Oranı, Yatırımcılarının Artmasıyla %100 Düştü!

Shiba Inu Yakma Oranı, Yatırımcılarının Artmasıyla %100 Düştü!

Shiba Archives’ın bildirdiğine göre, dünya genelinde Shiba Inu projesi ile ilişkili kripto para birimi SHIB’e sahip olan insan sayısı 1.325.000’den fazla. Bu haberi, son haftalarda SHIB tokeninin değerinin önemli ölçüde artmasıyla birlikte, token’e olan ilginin artması takip etti.

Son aylarda, Shiba Inu projesi birkaç yeni girişim duyurdu. Bunlar arasında merkezi olmayan bir borsa ve takas edilemeyen token (NFT) pazarı da yer alıyor. Bu girişimler, projeye olan ilgiyi artırdı ve SHIB tokenına daha fazla yatırımcı çekti.

SHIB Yanma Oranı Düşerken Fiyatı Yükseliyor

Shibburn web sitesine göre, son 24 saatte Shiba Inu (SHIB) tokeninin yakma oranı %99,74 gibi büyük bir düşüş yaşadı. Bu ani ve önemli düşüş, yatırımcıların sebeplerini merak etmesine neden oldu.

Ancak, son birkaç saat içinde Shiba Inu fiyatı %5,13 arttı ve her SHIB tokenı şu anda 0.00001129 USD değerinde işlem görüyor. Kripto para son 7 günde %9,54 oranında değer kazandı. Bununla birlikte, piyasa değeri 6,65 milyar USD’ye geriledi ve işlem hacmi %36,93 oranında düştü.

shiba inu
shiba inu yakma oranı, yatırımcılarının artmasıyla %100 düştü! 2

FUD Shibarium’u Çevreliyor

Shiba Inu projesi, merkezi olmayan bir ekosistem sunarak kullanıcıların SHIB tokeni ile işlem yapmalarına, stake etmelerine ve yönetişime katılmalarına olanak tanımayı amaçlar. Yakma oranı, bir kripto para biriminin dolaşımdaki tokenlerinin yakılma oranıdır. SHIB, Ethereum blok zinciri üzerinde oluşturulmuş merkezi olmayan bir borsa olan ShibaSwap platformu aracılığıyla token yakma işlemleri gerçekleştirir.

Ayrıca, Shiabrium Beta 11 Mart 2023’te canlı yayına alındı. Uzun zamandır beklenen bu lansman, son zamanlarda SHIB fiyatındaki ani artışın da nedeniydi. Shiba Inu’nun geliştiricilerinin, Rinia adlı ayrı bir projeyle aynı şekilde yapılandırılmış Shibarium blok zincirini oluşturduklarına dair suçlamalar FUD yarattı. Bu suçlamalar, birkaç gün önce Shiba Inu fiyatlarının düşmesine katkıda bulundu.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.