Shiba Inu Yakma Oranı %30.000 Arttı; SHIB Fiyatı Yükselebilir mi?

Shiba Inu Yakma Oranı %30.000 Arttı; SHIB Fiyatı Yükselebilir mi?

Son 24 saat içinde, Shiba Inu‘nun yanma oranı %30.000’in üzerinde bir artış gösterdi ve son birkaç gün içindeki eksikliklerini telafi etti. Bu büyük artışın ardındaki sebep, bir cüzdanın 2 milyar Shiba Inu tokenını yakması oldu.

shiba inu
shiba inu yakma oranı %30.000 arttı; shib fiyatı yükselebilir mi? 2

Shiba Inu’nun fiyatı, Blaze Token ile bağlantılı bir cüzdan tarafından yakılan 2 milyar dolarlık SHIB’e hızlı bir tepki vererek yükseldi. Şimdi ise, rakip meme coin PEPE’yi çevreleyen dolandırıcılık olayının ortasında, Shiba Inu’nun ticaret hacmindeki düşüşü geri alabilecek mi, merak konusu.

Shiba Inu Yakma Hızı Arttı

Shib yakma portalına göre, son 24 saat içinde gerçekleştirilen 6 işlemde toplam 2.259.598.377 adet Shiba Inu (SHIB) tokeni yakıldı. Büyük cüzdanlar, dolaşımdaki SHIB arzını 574,12 trilyona düşürmek için tokenleri yakarken, Shib yakma oranı %30,940 arttı.

Blaze Token’a ait bir cüzdan, Ethereum’u (ETH) takas ettikten sonra 2.005.265.274 adet SHIB tokenini yaktı. Blaze Token, daha önce milyarlarca SHIB jetonunu yakmayı taahhüt etmişti ve büyük SHIB yakmasından sonra yaklaşık 5 milyar BLZE tokeni de yaktı.

Ayrıca, CultPunks NFT, önceden vaat edildiği gibi 246 milyon SHIB’i geri satın alma ve yakma işlemini gerçekleştirdi ve SHIB’de %2’ye denk gelen miktarı yaktı. Bununla birlikte, Shytoshi Kusama’nın Women in Blockchain fonuna %1’lik bir miktar gönderileceği açıklandı.

SHIB, PEPE Heyecanının Ortasında Düzelebilir mi?

Pepe Coin (PEPE), Shiba Inu ve FLOKI gibi büyük meme paralarını geride bırakarak inanılmaz bir aldatmacaya tanık oluyor ve son 24 saatte tüm kripto para birimlerini geride bırakarak 264 milyon dolarlık işlem hacmi kaydetti.

PEPE’nin fiyatı, bir hafta içinde %500 artış yaşadıktan sonra son 24 saatte %16 düşüşle 0,000001073 dolar seviyesine geriledi. Öte yandan, SHIB fiyatı son 24 saatte 91 milyon dolarlık işlem hacmiyle %1 artarak 0,00000994 dolar seviyesine yükseldi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.