Shiba Inu Uzun Vadeli Destek Seviyesine Geriliyor, Görünürde Bir Toparlanma Var Mı?

Shiba Inu Uzun Vadeli Destek Seviyesine Geriliyor, Görünürde Bir Toparlanma Var Mı?
0

Yayın saatinden bir hafta önce, Shiba Inu kısa bir an için kritik bir talep alanını geri almak için ortaya çıktı. Fiyat birkaç gün içinde yaklaşık %23 arttı. Ancak, reddedildi ve bu düşük seviyelere geri döndü. Bu fiyat hareketi, fiyatlar çizelgelerde önemli bir nokta etrafında döndüğünden yaygın olabilir.

Daha önceki bir makalede, Shiba Inu’nun bu seviyelerde bir miktar konsolidasyon ve birikim görebileceği belirtilmişti. Durum böyle devam etti. Açıklık sağlamak ve ondalık basamak sayısını azaltmak için fiyatların mevcut değerlerinin 1000 katı olarak gösterildiğine dikkat edin.

shiba inu
shiba inu uzun vadeli destek seviyesine geriliyor, görünürde bir toparlanma var mı? 3

Kasım ayından bu yana güçlü bir düşüş eğilimi görülebilir. Araya Shiba Inu’nun giriştiği kısa, güçlü mitingler serpiştirilmiş. Her birinin, piyasanın döndüğü yer olduğunu düşünen tüccar ve yatırımcı orduları vardı. Ne yazık ki uzun vadeli alıcılar için olmadı ve fiyat her rallide tersine döndü. Aynı zamanda, her sıçrama da zayıfladı.

Şimdi, fiyat çok önemli bir talep alanında 0,0282-0,03 dolar arasında işlem görüyordu. Görünür Aralık Hacim Profili, Kontrol Noktası’nın (PoC) 0,028 ABD dolarında olduğunu, uzun vadeli bir destek seviyesinin ise 0,0271 ABD dolarında bulunabileceğini gösterdi. Bu, SHIB’nin 0.0266 $ olarak belirlediği son yerel düşük seviyelere oldukça yakındı.

Fiyat, talep alanı ve PoC hakkında dalgalandı. Bu, güçlü bir trendin ardından bir aralığın kurulmasını temsil ediyordu. SHIB, bu noktadan itibaren her iki yönde de patlayabilir. Böyle bir zamana kadar, düşük ve yüksek aralıklar alım satım fırsatları olarak kullanılabilir.

Gerekçe

shiba inu
shiba inu uzun vadeli destek seviyesine geriliyor, görünürde bir toparlanma var mı? 4

Yönlü Hareket Endeksi, hem -DI (kırmızı) hem de ADX (sarı) çizgileri 20’nin oldukça üzerinde olduğu için güçlü bir düşüş eğilimi gösterdi. MACD sıfır çizgisinin altındaydı ve bir düşüş geçişi oluşturdu. Aroon Osilatörü, geçen hafta bir ralli ile düşüş eğiliminin hakim olduğunu gösterdi.

Çözüm

Konsolidasyon aşamasını ya bir satın alma çılgınlığı ya da başka bir satış dalgası izleyebilir. En yüksek veya en düşük seviyeler değiştirilene kadar, piyasa yönü kararsız olacaktır. SHIB 0.03 doları geçse bile, ters çevirmeye karşı hala 0,033 dolar ve 0,037 dolar direnç seviyelerine sahipti. Bu gelişme, trendde bir tersine dönüşün başlangıcı olacaktır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap