Altcoin Haberleri: Shiba Inu Talebi Artıyor, SHIB Fiyatı Etkilecek mi?

Altcoin Haberleri: Shiba Inu Talebi Artıyor, SHIB Fiyatı Etkilecek mi?

Shiba Inu hakkındaki olumsuz görüşler artarken, sosyal etkileşim hacmi oldukça yüksek kaldı. Son 24 saat içinde SHIB’in fiyatı %3 oranında geriledi. Geçen ay boyunca Shiba Inu (SHIB) fiyatı düşüş eğiliminde olduğu için zorlu bir dönemden geçti. Bununla birlikte, Santiment’in son analizi ilginç ölçümler sunarak, fiyat düşüşüne rağmen ağ etkinliğinin arttığına işaret etti.

😺 #ShibaInu, son birkaç hafta içinde günlük 2.500’ün üzerinde sürekli olarak oluşturulan yeni günlük adreslerde büyük bir artış gördü. Ezici fiyat performansına rağmen, en son içgörümüz, 2021’in en sevilen #memecoin’lerinden birinin arkasında neden umut olduğunu açıklıyor .

Memecoin’e yönelik talep yükselişe geçerken, fiyatının önümüzdeki günlerde artma potansiyeli göz ardı edilemez.

Shiba Inu’nun Talebi Artıyor

Son analizlerine göre Santiment, SHIB’in talebinin yükseldiğini ve ağ büyümesinde büyük bir artış olduğunu ortaya koydu. Bu durum, özellikle yeni hesapların artmasıyla belirgin hale gelmişti. Yeni başlayanlar için, bu metrik artışı, belirli bir zaman diliminde SHIB token’ını aktarmak için daha fazla yeni hesap oluşturulduğunu gösteriyordu.

shiba inu
altcoin haberleri: shiba inu talebi artıyor, shib fiyatı etkilecek mi? 4

Santrends’in Santiment ile ilgili analizine göre, memecoinin aktif adresleri benzer bir trend izledi. Bu durum, piyasanın ya zirveye yaklaştığına işaret edebilir ya da tam tersi bir durumu da önerebilir. Talepteki artış, fiyatların yükselmesine neden olabilir.

“Diğer taraftan, son dikkat, daha önce gözden kaçan bir jetona yeni bir soluk getirebilir. Tescilli ölçümlerimizin önerdiği gibi, SHIB için günlük aktif adresler, ilgideki bu artıştan önce cansızdı ve bu da token için yeni bir talep olduğunu gösteriyor.” 

SHIB Yatırımcıları Baskı Altında

Shiba Inu’nun piyasa değeri önemli ölçüde düştü ve bu da token’ı en iyi kriptolar listesinde 19. sıraya geriletti. CoinMarketCap verilerine göre, SHIB’nin fiyatı son 24 saat içinde yalnızca %3 oranında düştü.

Şu anda, 0,00000721 ​​dolar seviyesinde işlem görerek 4,2 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahiptir.

Memecoin etrafında olumsuz duygular ağırlıkta olduğu, sosyal hacmin yüksek olduğu görülmektedir. Bu durum, hala bir tartışma konusu olmaya devam ettiğini göstermektedir.

shiba inu
altcoin haberleri: shiba inu talebi artıyor, shib fiyatı etkilecek mi? 5

Shiba Inu Yakında İyileşecek mi?

SHIB’in borsalardaki arzı bir miktar azalırken, borsa dışındaki arzı talebi yansıtacak şekilde arttı. Memecoinin MVRV Oranı, keskin bir düşüşten sonra iyileşme belirtileri gösterdi ve iyimserlik göstergeleri ortaya çıktı.

Ancak CryptoQuant’ın verilerine göre, borsalardaki net mevduat son yedi güne göre yüksekti. Bu durum, Shiba Inu’nun satış baskısı altında olduğu dönemde baskıyı artırabilecek bir sorun olarak ortaya çıktı.

shiba inu
altcoin haberleri: shiba inu talebi artıyor, shib fiyatı etkilecek mi? 6

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.