Shiba Inu, Shiberse İle Metaverse’e Girecek

Shiba Inu, Shiberse İle Metaverse’e Girecek
0

Popüler memecoin Shiba Inu‘nun arkasındaki ekip de Metaverse’e girmeyi planlıyor.

Geçen yılki NFT çılgınlığından sonra Metaverse, son birkaç ayda kripto içerdekiler ve dışarıdakiler için ana odak noktası haline geldi. Gemiye binmeyi hedefleyen çok sayıda kuruluşla, bu tür niyetleri özetleyen en son proje Shiba Inu.

shiba inu
shiba inu, shiberse i̇le metaverse'e girecek 2
  • 2021 yazındaki memecoin patlaması sırasında ilgi gören projenin arkasındaki ekip, dün planlarını Twitter’da duyurdu.
  • ShibArmy için gelen sözde “yılın ilk sürprizi”, Shiba Inu‘nun Shiberse olarak adlandırılacak kendi Metaverse projesine doğru ilerlediğini okuyor.
  • Shiba Inu’nun yerel tokeninin bir noktada %100.000.000’un üzerinde bir ROI’ye sahip olduğu muhteşem bir 2021’den sonra, SHIB 2022’nin başından beri düşüş trendinde.
  • Pazar genelindeki düzeltme, memecoini günler içinde 0.000029 dolardan 0.000017 dolara çıkardı. Bununla birlikte, pazar toparlanmaya başladığında ve ekip Metaverse genişlemesini duyurdukça, SHIB %40 artışla yaklaşık 0.000024$’a yükseldi.
  • Şu an itibariyle, memecoin bir kez daha düştü ve 0.00002 doların biraz üzerinde oturuyor. Bu, varlığın yıl başından bu yana yaklaşık %43 oranında düştüğü anlamına geliyor.
  • Metaverse dışında, memecoin’in arkasındaki ekip , merkezi olmayan borsasını başlattıktan kısa bir süre sonra geçen yıl bir NFT koleksiyonu başlattı.
  • Yaklaşan Metaverse dünyasında bir ev ismi olma fikrinin çok sayıda önde gelen ismi kendine çektiğini belirtmekte fayda var.
  • Bu, Mark Zuckerberg’in devinin Metaverse’in kendi versiyonunu oluşturmaya daha fazla odaklanmak için Facebook’tan Meta olarak yeniden adlandırılmasından sonra belki de en çok ateşlendi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap