Shiba Inu (SHIB) Fiyatı %5 Arttı, Balinalar Shibarium Spekülasyonu Ortasında Alım Yapıyor!

Shiba Inu (SHIB) Fiyatı %5 Arttı, Balinalar Shibarium Spekülasyonu Ortasında Alım Yapıyor!

Shiba Inu ekosistemi, yakında Shibarium katman-2 blok zincirinin merakla beklenen lansmanına dair ipuçlarını ardı ardına bırakıyor. Topluluk, Shiba Inu’nun lider geliştiricisi Shytoshi Kusama’nın tweet’lerinin ve Shiba Inu ekosistemiyle ilgili resmi Twitter hesaplarının, Shibarium’un 2023’ün başlarında piyasaya sürüleceğine işaret ettiğine inanıyor. Sonuç olarak, SHIB ve BONE tokenleri son 24 saatte %5’in üzerinde ralli yaptı.

shiba inu
shiba inu (shib) fiyatı %5 arttı, balinalar shibarium spekülasyonu ortasında alım yapıyor! 2

Shiba Inu’nun Shibarium Lansmanı 2023’ün Başlarında mı Geliyor?

Shytoshi Kusama 29 Aralık sonlarında bir tweet’te Shiba Inu ekibinin UnificationUND ekibiyle Shibarium hakkında bir toplantı yaptığını ortaya çıkardı. Yakında piyasaya sürülen Shibarium blok zincirinin başka bir ipucunu verdi.

@UnificationUND ekibiyle #Shibarium hakkında buluşmayı çok seviyorum. Hizalama katılım. Tamamlanıyor. Yakın zamanda. Çok yakında.”

BoneShibaSwap’in resmi Twitter tanıtıcısı ayrıca BONE jetonunun aya gideceğini ve ilk 10 yerin Shiba Inu Ekosistemine ait olduğunu tweetledi. BONE, ShibaSwap merkezi olmayan borsa için yönetişim belirtecidir  ve yaklaşmakta olan Shibarium katman-2 blok zinciri için gaz belirtecidir.

Perşembe günü BoneShibaSwap ayrıca  Shibarium’un “çok, çok yakın” olduğunu söyledi. Buna inanmanın nedeni, doğrudan ShibaSwap web sitesine yönlendiren ShibariumScan.com web sitesidir. “Her şeyin hazırlandığını” gösterir.

Balina izleme platformu WhaleStats, SHIB’nin son 24 saat içinde en büyük 2000 Ethereum balinası arasında satın alınan ilk 10 token olduğunu bildirdi. İlk 100 Ethereum balinası da SHIB token varlıklarını artırdı.

Bir balina, 29 Aralık’ta Bitvavo’dan 862.364.719.323 SHIB tokenı satın aldı.  Balina, tüm SHIB varlıklarını  3 trilyondan fazla SHIB tokenı olan yeni bir adrese aktardı.

SHIB için 24 saatlik düşük ve yüksek sırasıyla 0,0000078 $ ve 0,0000082 $’dır. Böylece SHIB fiyatı son 24 saatte %5 arttı ve mevcut fiyat 0,000008125 dolardan işlem görüyor.

Bu arada, BONE fiyatı şu anda 0,81 $’dan işlem görüyor ve son 24 saat içinde 0,78 $’dan düşük bir seviyeden %5 arttı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.