Shiba Inu, SHIB Burning Portal’ı Başlattı: Bu Ne Anlama Geliyor?

Shiba Inu, SHIB Burning Portal’ı Başlattı: Bu Ne Anlama Geliyor?
0

Shiba Inu (SHIB) yanan bir portal tanıttı. Sahipler artık pasif gelir fırsatları elde ederken dolaşımdaki arzı azaltarak jetonlarını kalıcı olarak yok edebilirler.

shiba inu
shiba inu, shib burning portal'ı başlattı: bu ne anlama geliyor? 2

Doge’dan ilham alan en popüler memecoinlerden biri olan Shiba Inu’nun (SHIB) arkasındaki ekip, sahiplerinin tokenlerini yakmasına ve aynı zamanda pasif gelir elde etmesine olanak tanıyan bir yakma mekanizması başlattı.

SHIB Yakma Portalı

Shiba Inu yazma portalı, kullanıcıların SHIB belirteçlerini bir yanma adresine göndermelerini sağlayan bir işlevdir. Bu, SHIB’nin artık geri alınamayacağı bir cüzdandır, yani jetonlar bir kez oraya gönderildiğinde, bir daha asla geri alınamazlar, sonsuza kadar gidecekler.

Bu, toplam dolaşımdaki arzın azaltılmasına izin veren ve jetonları daha az kılan bir mekanizmayı etkin bir şekilde sunar.

Bu, teorik olarak yatırımcılara fayda sağlayabilir – kıt bir varlık, sınırsız arza veya önemli enflasyon oranlarına sahip olana kıyasla daha fazla tercih edilme eğilimindedir. Tabii ki, bunların hepsi tamamen teorik ve garanti edilen hiçbir şey yok, sabit veya azalan arz mutlaka artan değer anlamına gelmez, yani yanan portalın sonucu henüz görülmedi.

Portalın Arkasındaki Teşvikler

Ekibin portalın arkasındaki mantığı, güçlü topluluğun bu yöndeki baskısı tarafından kısmen teşvik edildi.

Shiba Inu Topluluğu veya yaygın olarak bilinen ve takma adıyla “Shib Army”, oldukça sesliydi ve kıtlığın artabileceği sistematik bir yöntem yaratmaya ilişkin sürekli geri bildirim sağlarken, toplulukların zenginliğini artırma potansiyelini de zorladı.” 

Jetonlarını yakmaya karar veren kullanıcıları ödüllendirmek için ekip, potansiyel bir pasif gelir kaynağı şeklinde bir teşvik sağlıyor. SHIB yakanlara burntSHIB adlı bir jeton verilecek. İkincisinin sahipleri, RYOSHI jetonlarında ödüller alacaklar. (RYOSHI, Shiba Inu projesinin anonim yaratıcısıdır). Tüm RYOSHI işlemlerinin %0,49’u burntSHIB token sahiplerine dağıtılacaktır.

Shiba Inu yakma mekanizmalarının ayrıntılarını doğrulamak ve iki kez kontrol etmek için herkes akıllı sözleşmeyi buradan kontrol edebilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir