Shiba Inu (SHIB): Bu Kalıbın Kırılmasının Olumlu Etkilerini Değerlendirmek

Shiba Inu (SHIB): Bu Kalıbın Kırılmasının Olumlu Etkilerini Değerlendirmek
0

0.01195 $ seviyesinden aşağı yönlü canlanma, Shiba Inu‘yu (SHIB) 0.01006 $ seviyesindeki yüksek likidite aralığına doğru çekti. (Kısacası SHIB fiyatları bundan sonra 1000 ile çarpılır).

Fiyat hareketi EMA şeritlerinin altında dik bir düşüş yaşarken, ayılar artan canlılıklarını ortaya çıkardı.

Mevcut kurulum, Kontrol Noktası (POC, kırmızı) yakınında sıkı bir aşamayı yansıtıyordu. EMA dirençlerinden herhangi bir geri dönüş, düşüş yönlü bir volatil kırılmaya neden olabilir.

Shiba Inu 4 Saatlik Grafik

shiba inu
shiba inu (shib): bu kalıbın kırılmasının olumlu etkilerini değerlendirmek 3

Geçen ay boyunca Shiba Inu, 0.01195$-0.0077$ bölgesinde bir salınım aralığı buldu. EMA şeritleri güneye dönerken, kısa vadeli toparlanma beklentileri nispeten zayıf görünüyordu. Ayrıca, hacimler de azaldı. Böylece alt’ın mevcut konumunu oldukça kırılgan hale getiriyor.

POC ve EMA şeritlerinin yakınında seyreden fiyat hareketi ile Shiba Inu, önümüzdeki zamanlarda sıkıştırma aşamasını kırmayı ve yüksek oynaklığa girmeyi hedefleyecektir.

Ayrıca, momentum satıcılara doğru kayarken alt, 4 saatlik zaman diliminde düşüş flama benzeri bir yapı oluşturdu. Şeritlerin altına bir düşüş, satış direncini yeniden teyit edecek ve olası bir arıza olasılığını artıracaktır. Bu durumda, kar al seviyeleri 0,0094 ABD doları bölgesinde olabilir.

Bununla birlikte, %23,6 seviyesinin ötesinde bir canlanma, boğalara düşüş eğilimlerini geçersiz kılmak için çok ihtiyaç duyulan bir güç sağlayabilir. %38.2 seviyesi bu durumda satın alma çabalarını kısıtlayacaktır.

Gerekçe

shiba inu
shiba inu (shib): bu kalıbın kırılmasının olumlu etkilerini değerlendirmek 4

RSI yaklaşık bir haftadır yatay hareket ediyor. Orta hattın bağlarını kıramama, satıcıların düşüşler yaşamasına yardımcı olacaktır.

İlginç bir şekilde, OBV’nin alt olukları, son iki gün içinde fiyat hareketiyle yükselişe geçti. Bu nedenle, acil desteğinden kısa vadeli bir geri dönüş makul görünüyordu. Bununla birlikte, altcoinin yön eğilimi (ADX) önemli ölçüde zayıf görünüyordu.

Çözüm

%23,6 seviyesine yakın çoklu dirençlerin ve POC’nin birleştiği göz önüne alındığında, ayılar kısa vadede avantaj sağlayabilir. Yedi aylık mevcut modelinin ihlali, yukarıda önerildiği gibi kâr alma seviyelerine sahip bir kısa devre sinyalini tetikleyebilir.

Ancak alt, Bitcoin ile %28 30 günlük bir korelasyon paylaşıyor. Bu nedenle, genel piyasa duyarlılığı ile Bitcoin’in hareketine göz kulak olmak, karlı bir hamle yapmak için gerekli olabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap