Shiba Inu’nun (SHIB) Bugünkü Büyük Rallinin Arkasındaki Nedenler!

Shiba Inu’nun (SHIB) Bugünkü Büyük Rallinin Arkasındaki Nedenler!

Shiba Inu (SHIB) fiyatı Çarşamba günü 0,00001289$’a ulaşarak %20’nin üzerinde yükseldi. Pompanın katalizörü, Shibarium Layer-2 blok zincirinin en çok beklenen lansmanıdır. Ayrıca Güney Kore’nin en büyük kripto borsası Upbit, Shiba Inu’nun (SHIB) Kore Wonu’na (KRW) karşı listelendiğini duyurarak ralliye katkıda bulundu.

Shiba Inu, Yoğun Talep Ortasında %20 Arttı

Çekirdek geliştirici Shytoshi Kusama ve Shiba Inu ekosistemi, Shiba Inu’nun Layer-2 blockchain çözümünü yakında piyasaya sürmeyi ima ettiğinden, Shib Inu topluluğunun duyarlılığı olumlu oldu.

Shibarium Network’ün resmi Twitter hesabı, Shibarium Beta lansmanı ile ilgili belgeleri yayınlamaya çoktan başlamıştı. Shibarium lansmanı için hazırlıklar neredeyse tamamlandı ve topluluk yakında tarih hakkında bilgilendirilecek.

Bu arada, Güney Kore’nin en büyük kripto borsası Upbit, 18 Ocak’ta Shiba Inu’yu Kore Wonu’na (KRW) karşı listelediğini duyurdu. Kullanıcıların Güney Kore para biriminde SHIB ticareti yapmasına izin verecek. Borsa ayrıca GAL/BTC ticaret çiftini de ekledi.

Dijital varlık yatırma ve çekme yöntemindeki değişiklik nedeniyle kripto borsası, ERC-20 ağından SHIB para yatırma işlemlerini destekleyecektir. SHIB’in BSC gibi diğer ağlar aracılığıyla yaptığı para yatırma işlemleri desteklenmez.

Azalan Kanalın Üzerinde SHIB Kırılması

Meme parası Shiba Inu, SHIB ekibinin 2023’ün başlarında Shibarium Beta lansmanına ilişkin artan spekülasyonların ortasında nihayet alçalan kanalın üzerine çıktı.

SHIB fiyatı yılın başından beri yüksek işlem görürken, günlük zaman diliminde 5 aylık azalan kanalın üzerine çıktı. Bu nedenle, SHIB’de yaklaşan bir ralliye işaret ediyor.

Ayrıca, son 24 saatte işlem hacminin yaklaşık %150 artması, tüccarların ilgisinin arttığına işaret ediyor.

shiba inu
shiba inu'nun (shib) bugünkü büyük rallinin arkasındaki nedenler! 2

Bu arada, Shibarium’un gaz token’ı BONE, son 24 saatte %12 artışla 1,54 dolardan işlem görüyor. 24 saatlik düşük ve yüksek sırasıyla 1,37 dolar ve 1,55 dolar.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.