Shiba Inu, LUNA, VeChain Fiyat Analizi: 19 Ocak Çarşamba

Shiba Inu, LUNA, VeChain Fiyat Analizi: 19 Ocak Çarşamba
0

Shiba Inu, 0,00002706 $ seviyesindeki destekten geri dönerken düşüş eğilimi gösterdi. OBV’si hala yükseliş umutlarını canlı tuttu. Ayrıca Terra, RSI orta çizgiyi geçerken satın alma gücünde bir artış gördü.

Öte yandan VeChain, EMA şeritlerinin altına düştükten sonra düşüş görünümünü sürdürdü.

Shiba Inu (SHIB) Analiz

analiz
shiba inu, luna, vechain fiyat analizi: 19 ocak çarşamba 4

%61.8 Fibonacci direnci sağlam dururken, düşen kama (sarı) kırılma yatırımcılar için getiri sağlamadı. Ek olarak, 5 Ocak’taki satışlar, SHIB 10 Ocak’ta üç ayın en düşük seviyesine ulaşana kadar %22’nin üzerinde bir geri çekilme gördü.

Ardından, mükemmel bir ralli görmesine rağmen, satıcılar %50 direncine yakın 0.00003245 $ seviyesinde devreye girdi. Son beş gün içinde, alt değer %17’nin üzerinde düştü. Boğalar daha sonra 0.00002706 $ seviyesindeki desteği savunurken, kısa vadeli teknikler canlanma işaretleri gösterdi.  

Basın zamanında, alt 0,00002771 dolardan işlem gördü. RSI, düşüş eğilimini onayladıktan sonra aşırı satım bölgesinden geri döndü. Ancak, OBV hala son düşüşle örtüşmüyor ve olası bir yükseliş dönüşüne işaret ediyor.

Terra (LUNA) Analiz

analiz
shiba inu, luna, vechain fiyat analizi: 19 ocak çarşamba 5

8 Ocak’ta üç haftanın en düşük seviyesini kırdığından beri, alt %61.8 seviyesinden agresif bir yukarı kanal (sarı) toparlanma gördü. Sonuç olarak, 86 dolarlık bölgeden keskin bir dönüşe kadar %39’un üzerinde kazanç kaydetti.  

Bununla birlikte, son kanal arızası, %38.2 Fibonacci seviyesinde güçlü destek buldu. LUNA, artan satın alma etkisini doğrulayan yeşil bir şamdan gördü. Şimdi, boğalar 80.83 $ işaretini devirmeye çalışırken, ayılar için test noktası 77 $ seviyesinde kaldı.

Basın zamanında, LUNA 79.26 dolardan işlem gördü. RSI, bir çift tepe oluşturduktan sonra yarı çizginin altına dik bir şekilde geriledi. Son 24 saat içinde orta hattı iki kez test etti ve canlanma işaretleri gösterdi. Bununla birlikte, CMF, güçlü bir trend dönüşünü teyit etmek için sıfır çizgisini geçemedi.

VeChain (VET) Analiz

analiz
shiba inu, luna, vechain fiyat analizi: 19 ocak çarşamba 6

Azalan genişleyen bir kama kırılmasının ardından VET, 13 Ocak’a kadar %10’luk bir yatırım getirisinden (10 Ocak’ın en düşük seviyesinden) sonra 0,076 dolarlık desteği geri aldı. 

0,08 dolarlık direnç güçlü bir engel olarak dururken, boğalar 0,7272 dolarlık işareti savunmayı bile başaramadı. Sonuç olarak, fiyat tüm EMA şeritlerinin altına düştü. Şimdi, şeritler arasındaki boşluk genişledikçe, satış gücü galip geldi.

Basın zamanında, alt 0,07147 dolardan işlem gördü. RSI, orta çizginin altında yana doğru hareket ederken düşüş eğilimi sergiledi. Ayrıca CMF düşüş trendindeydi ve satış gücünü tercih etti.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap