Shiba Inu Haberleri: Shibarium Lansmanında Hızla Yükselebilecek Kripto Projeleri!

Shiba Inu Haberleri: Shibarium Lansmanında Hızla Yükselebilecek Kripto Projeleri!

Shiba Inu, ikinci en popüler meme parası büyük bir ilerleyişe konu oldu. Bir şakadan bir değer deposuna dönüşerek, şimdi bir Katman 2 blockchain teknolojisi olan Shibarium’u geliştirmek için SHIB uzun bir yol kat etti. Shiba Inu’nun lider geliştiricisi Shytoshi Kusama kısa süre önce birkaç projenin Shibarium’da kullanılmaya ve geliştirilmeye hazır olduğunu doğruladı.

shiba inu

Shiba Inu: Shibarium’da Yürütülecek 4 Proje

Shytoshi kısa süre önce Discord’da bir Soru-Cevap oturumu düzenledi ve Shiba Inu’nun Shibarium ağında dört kripto para birimi projesinin çalışabileceğini doğruladı. Bu projeler hakkında konuşurken Shytoshi, “Falcon 9 (F9), UFO Gaming (UFO), MoonBet (MBET), Voxel X (VXL) gibi projelerin ve diğer tokenlerin Shibarium ve diğerlerini kullandığını görmek beni çok heyecanlandırıyor” dedi.

Falcon 9

Falcon 9, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir fırlatma rampası projesidir. Yeni kripto para birimi projelerini ve yerel belirteçlerini tanıtmak ve başlatmak isteyen geliştiriciler için bir platform sağlar. F9 belirteci, F9 DAO ve F9 fırlatma rampası, F9 fırlatma sitesi için üç destekleyici sütundur.

UFO Gaming

UFO Gaming (UFO), geleneksel oyunları blockchain ağına bağlayan ve oyun içi öğeleri satın almak, satmak veya takas etmek için kripto para birimini kullanmanıza izin veren, yıldızlararası temalı bir Web3 oyun stüdyosudur. Platform, oyuncular arasındaki işlemleri kolaylaştırmak için akıllı sözleşmeler kullanır.

MetaBet

MetaBet, hızla Metaverse’e doğru genişleyen web3 tabanlı bir kripto para bahis platformudur. Bu oyna-2-kazan platformu, poker, kumarhaneler ve daha fazlasına benzer çevrimiçi oyunları ve ayrıca ticaret için NFT avatarlarını içerir. Profesyonel, güvenilir ve kullanıcı dostu bir sanal platforma hayat vermeyi amaçlamaktadır.

Voxel X Network

Voxel X Network, DeFi, Metaverse ve tescilli bir Blockchain sağlayan bir oyun inkübatörüdür. VXL ekibine göre, “Voxel X, gelişmekte olan NFT, GameFi ve Metaverse alanındaki binlerce proje için topluluk tarafından yürütülen teknolojik platformların lider sağlayıcısı olacak şekilde konumlandırıldı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.