Shiba Inu Haberleri: SHIB Yakma Oranı Son 24 Saatte %250’nin Üzerinde Arttı!

Shiba Inu Haberleri: SHIB Yakma Oranı Son 24 Saatte %250’nin Üzerinde Arttı!

Shiba Inu Coin (SHIB) ile ilgili en son haberlere göre, son 1 saat içinde yakılan SHIB miktarı, tokenin dolaşımdaki arzında büyük bir düşüşe yol açtı. Ek olarak, son 24 saat içinde yakılan toplam miktar, bir gün önce yakılan token miktarını aştı.

1 Saatte 1,5 Milyon SHIB Yakıldı

Shibburn topluluğu, kripto endüstrisinin viral meme kripto para birimlerinden birini rahatsız eden büyük arzı azaltmak için korkunç bir girişimde, bir işlemde yakılan toplam 1.500.000 SHIB jetonunu yaktı.

Shibburn web sitesine göre, Shiba Inu’nun yakma oranı son 24 saat içinde %252 arttı ve harcanamayan cüzdanlara toplam 45.440.894 SHIB token teslim edildi.

On yazma işlemi arasında boş bir adrese aktarılan en büyük SHIB yığını, bu durumda toplam 23.616.644 Shiba Inu’ydu.

shiba inu

Etherscan verilerine göre bu cüzdan bir yılı aşkın süredir aktif değildi. Uzun bir aradan sonra, ondan ilk işlem yaklaşık 19 saat önce gerçekleştirildi.

Daha önce CoinGape’te bildirildiği gibi, yakma oranı son zamanlarda hızlandı, sadece birkaç gün önce toplam 4,1 milyon SHIB tokeni yakıldı ve yok edildi.

Balinalar SHIB Biriktiriyor

Ayrıca, dijital cüzdan takipçisi WhaleStats’a göre SHIB, Ethereum balinalarının elindeki en büyük on varlık listesinde yeniden ortaya çıktı.

Ayrıca, sadece iki gün önce en popüler akıllı sözleşmeler listesine geri döndü, kripto para birimi bu listeden tamamen kayboldu.

Shiba Yarış Oyunu

Yaygın belirteç yakma mekanizmasının yanı sıra, Shiba Inu ekosistemi de daha fazla kullanım durumuyla genişliyor. SHIB Metaverse’de kullanıma sunulan en son oyun, kendi NFT setine sahip Play-to-Earn (P2E) yarış oyunudur.

Ek olarak, girişimin arkasındaki ekip, metaverse  yarış platformunda, dünyanın dört bir yanından oyuncuların kripto ödülleri için katılabilecekleri ve yarışabilecekleri Grand Prix yarışmalarına ev sahipliği yapmayı planlıyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.