Shiba Inu Fiyat Tahmini – SHIB Fiyatı 0,0002 Dolara Ulaşacak mı?

Shiba Inu Fiyat Tahmini – SHIB Fiyatı 0,0002 Dolara Ulaşacak mı?
0

Bu Shiba Inu (SHIB) fiyat tahmini 2021 makalesi, yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, SHIB fiyat analizimizi ve tahminimizi yaparken dikkate aldığımız temel metrikleri göreceksiniz .

Shiba Inu, son zamanlarda kripto dünyasında en çok konuşulan dijital varlıklardan biri. SHIB, dünya çapındaki yatırımcıların dikkatini çekti. Kripto teknolojisi ile ilgili olarak, SHIB, Ethereum blok zinciri teknolojisine dayanan deneysel bir meme belirtecidir . Sonuç olarak SHIB, ETH’nin ağında belirlenen kurallarına ve kısıtlamalarına uymak zorundadır. Öte yandan SHIB, diğer kripto ortaklarıyla birlikte ETH’nin sahip olduğu teknolojiden yararlanabilir.

Bu SHIB fiyat analizi ve fiyat tahmininde, SHIB’nin 0,0002 $’a ulaşıp ulaşmayacağının performansına bir göz atıyoruz. Ancak ondan önce, Shiba Inu’nun (SHIB) ne olduğu ve kripto pazarındaki mevcut konumu hakkında daha fazla bilgi edelim .

Shiba Inu Token nedir?

Shiba Inu, çoğunlukla Dogecoin Katili olarak bilinen bir kripto para meme tokenidir. SHIB’nin kazandığı bu takma ad, Dogecoin’in değerini katlanarak geçme yeteneğinden kaynaklanmaktadır. Gerçekten, bu SHIB’nin gurur duyması gereken agresif bir başarıdır.

Bugün itibariyle SHIB, kripto piyasasındaki diğer dijital varlıklara kıyasla hala yeni bir proje . Ancak SHIB, geliştirici ekibiyle teknolojisini geliştirmeye devam ediyor. Aslında ağ şu anda $LEASH ve $BONES gibi diğer amiral gemisi tokenleriyle çalışıyor.

Ayrıca SHIB, kendi merkezi olmayan borsasını geliştirme yolundadır: ShibaSwap. ShibaSwap başlatıldığında, kripto tüccarlarının değerli kripto para birimleriyle ticaret yapması için güvenli bir yer sağlamayı amaçlamaktadır.

Şimdilik, SHIB ile ilgilenen tüccarlar ve yatırımcılar, farklı merkezi olmayan borsalarda kriptonun kullanılabilirliğini kontrol edebilirler. Örneğin Binance, Huobi Global ve OKEx bunlardan birkaçıdır.

Shiba Inu (SHIB) Piyasa Pozisyonu

Şimdiye kadar SHIB, bu yıl kripto pazarındaki en agresif dijital varlıklardan biri. Bu nedenle kripto, kendisini CoinMarketCap’te ilk 20 kripto para arasına yerleştirmeyi başardı. Gerçekten de bu, küresel yatırımcılar tarafından tercih edilen iyi bir pazar konumudur.

Piyasa konumu açısından, SHIB piyasa değeri, yazının yazıldığı tarih itibariyle neredeyse 25.303.599.563$’dır. Bugün SHIB, yaklaşık 549,095.51 milyar SHIB dolaşım arzı ile 3.642.444.649$’ı aşan 24 saatlik işlem hacmine sahiptir.

Artık SHIB kripto para biriminin ne olduğu hakkında bir fikriniz olduğuna göre, SHIB’nin bu yıl iyi bir yatırım olduğunu düşünüyor musunuz? Zaten öğrenmekten heyecan duyuyorsanız, gelin ve birlikte bu SHIB fiyat analizi ve fiyat tahmini makalesine göz atalım .

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Analizi 2021

Şu anda SHIB, CoinMarketCap’te 11. sırada yer alıyor. Ancak SHIB blok zincirindeki en son güncellemeler, gelişmeler ve değişiklikler, kripto para birimi fiyatının daha da yükselmesine yardımcı olacak mı? Bu SHIB fiyat tahmini makalesindeki grafiklere geçelim.

shiba
Simetrik Üçgen Modelini Gösteren SHIB/USDT Grafiği (Kaynak: TradingView )

Yukarıda gösterilen saatlik zaman çizelgesi grafiğinde Simetrik Üçgen Modelini görebiliriz. Bu model, fiyat kırılmasına veya kırılmaya yol açabilecek konsolidasyon dönemini gösterir. Öngörülebilir gelecekte, SHIB’nin düşüşten daha yüksek bir yükseliş şansı olduğunu söyleyebiliriz.

screenshot 2 10 1024x556 1
SHIB Göreceli Güç Endeksi (Kaynak: TradingView )

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 48.30’da, bu da SHIB’nin ne aşırı alım ne de aşırı satım durumunda olduğu anlamına geliyor. Bu, herhangi bir zamanda bir fiyatın tersine çevrilmesine yol açabilir. Bu nedenle, tüccarlar akıllıca kripto ticareti yapmalı ve piyasadaki aşırı heyecandan etkilenmemelidir. Tüm bunları akılda tutarak, tüccarlar kripto piyasasının vahşi dalgalanmaları nedeniyle beklenmedik kayıplardan uzaklaşabilirler.

SHIB’nin Basit Hareketli Ortalamasına (SMA) ve Üstel Hareketli Ortalamasına (EMA) da bakalım.

screenshot 3 10 1024x558 1
SHIB 30 günlük SMA ve 50 günlük EMA (Kaynak: TradingView )

2021’in başından bu yana, SHIB’nin fiyatı öncekinden daha yüksek birçok yükseliş hareketi gördü. Üstelik bunları hemen dalgalanmalar, konsolidasyonlar ve düzeltmeler takip ediyor. Bunu göz önünde bulundurarak SHIB, 2021’de rekabetçi bir pazara sahip.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini 2021

Aşağıdaki tablo, SHIB’nin son birkaç gün içinde harika bir performans sergilediğini gösteriyor. Ancak, SHIB fiyatı yükseliş sinyali veriyor. Bu eğilim devam ederse, SHIB boğalarla birlikte koşabilir, 0,0013 dolarlık direnç seviyesini kırabilir ve daha yükseğe çıkabilir.

screenshot 4 10 1024x555 1
SHIB/USDT Fiyat Tablosu (Kaynak: TradingView )

Tersine, yatırımcılar kriptoyu tercih etmezlerse, ayılar devralabilir ve SHIB’yi yükseliş pozisyonundan çekebilir. Daha basit bir ifadeyle, SHIB’nin fiyatı, düşüş sinyali olan yaklaşık 0.000028 $’a düşebilir.

Bu arada, uzun vadeli SHIB fiyat tahminimiz 2021 yükseliş gösteriyor. Mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) bu yıl yaklaşık 0.000088 dolardan geçme olasılığı yüksek. Üstelik SHIB, ancak önceki birçok psikolojik direnci kırarsa ATH’yi vurabilir.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini 2022

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, SHIB 2022’nin sonunda 0,0002 $’a ulaşacak. Ayrıca 2022’nin ilk yarısı 0,0025 $’a kadar hızlı bir büyüme gösterecek. Ardından yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan ortaklıklar ve 0.0001$’a ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini 2023

SHIB, uzun vadeli hareketli ortalama olan 200-MA civarında destek seviyesini elinde tutarsa, alıcılar, hayati seviyedeki bir sonraki saldırı görevini 0,0005 $’da oluşturmak için yeterli zamana ve istikrara sahip olacak, bu da onu düşmeden, tutarlı bir şekilde oynayacak.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini 2024

Platformun son güncellemeleri, gelişmeleri, SHIB fiyat tahmini ve yeni proje tahminlerine göre, SHIB yatırımcıları 2024 civarında birçok ortaklık ve entegrasyon bekleyebilirler. fiyat aniden yükselip 0,0075$ civarına ulaşabileceğinden en iyi yatırım.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki dört yıl içinde SHIB fiyatları 0,0095 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak SHİB için o kadar da zor olmadı çünkü alım veya satım emirleri için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, SHIB’nin tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap