Shiba Inu Fiyat Analizi: SHIB, Kritik Destek Noktasına Yükselirken Başarılı Olamadı

Shiba Inu Fiyat Analizi: SHIB, Kritik Destek Noktasına Yükselirken Başarılı Olamadı
0

SHIB’nin fiyatındaki en son sıçrama hayal kırıklığı yaratıyor ve daha yüksek bir seviyeye ulaşamıyor. Bu, fiyatı ana destek seviyesine geri götürebilir.

Temel Destek seviyesi: 0,0000028 ABD doları

Temel Direnç seviyeleri: 0,0000034 ABD doları

SHIB, 0.000028 dolarda mevcut kilit desteğin üzerine çıkamıyor gibi görünüyor ve bu en son girişim, ayılar tarafından hızla durduruldu. Bu fiyat hareketi, kripto para biriminin kilit desteği yeniden test etmesine ve alıcılar üzerinde tekrar baskı yapmasına neden olabilir. 0,000034 dolarlık kilit direnç şimdiye kadar iyi bir şekilde savunulmaya devam ediyor.

shiba inu
shiba inu fiyat analizi: shib, kritik destek noktasına yükselirken başarılı olamadı 3

Teknik Göstergeler

İşlem Hacmi : Hacim düşüyor. Bu nedenle, kilit destek seviyesi yakında tekrar ziyaret edilebilir. Mevcut fiyatta alıcı olmaması endişe verici.

RSI : Günlük RSI, 60 puanın hemen altında sabit ve fiyat hareketinde bir miktar kararsızlığa işaret ediyor.

MACD : Günlük MACD pozitif kalıyor, ancak histogram ve hareketli ortalamalar düşüyor. 4 saat gibi daha düşük zaman dilimlerinde, MACD herhangi bir eğilim göstermez ve bu da kararsızlığı gösterir.

shiba inu
shiba inu fiyat analizi: shib, kritik destek noktasına yükselirken başarılı olamadı 4

SHIB Fiyatı İçin Kısa Vadeli Tahmin

Oynaklık ve hacim eksikliği, SHIB’nin 0,000034 $’lık kilit direnci tekrar ziyaret etmesini engelledi ve fiyat yatay olarak kilit desteğin üzerinde hareket ederken piyasa katılımcıları sabit bir trendden memnun olmak zorunda. Göstergeler zayıflık gösteriyor ve SHIB yakın gelecekte 0,000028 dolardan desteği tekrar ziyaret edebilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap