Shiba Inu Fiyat Analizi: SHIB 24 Saatte %7 Düştü, İşte Temel Destek Seviyesi!

Shiba Inu Fiyat Analizi: SHIB 24 Saatte %7 Düştü, İşte Temel Destek Seviyesi!

Shibarium kodunun kopya olduğu bilgisi ortaya çıkınca Shiba Inu fiyatı hızlı bir tepki verdi ve aniden düşüş eğilimine girdi. Şu anda fiyatı %7 oranında düşerek temel desteğe çok yakın bir seviyeye, yani 0,000010 ABD dolarına geriledi. Bu durum, alıcıların SHIB’ı değerlendirmekte tereddüt etmelerine ve gelişen hikaye hakkında daha fazla netlik sağlanana kadar beklemeyi seçmelerine neden olabilir. Temel destek seviyeleri 0,000010 ABD doları iken, temel direnç seviyeleri 0,000011 ABD doları olarak belirlenmiştir.

shiba inu
shiba inu fiyat analizi: shib 24 saatte %7 düştü, i̇şte temel destek seviyesi! 3

İşlem hacmi hafta başında iyi alım hacmi ile artarken, dün ayıların devreye girmesiyle durum aniden değişti. Günlük RSI 50 puanın üzerine çıkamadı ve şimdi tekrar düşüyor, bu da bir aşağı yönlü hareketin işaretidir. Günlük MACD, yükseliş eğilimini tamamlamak üzereyken Shiba Inu’nin koduyla ilgili haberlerin ortaya çıkmasıyla bu durum durduruldu.

shiba inu
shiba inu fiyat analizi: shib 24 saatte %7 düştü, i̇şte temel destek seviyesi! 4

Shiba Inu Fiyatı İçin Kısa Vadeli Tahmin

SHIB’in temellerinin sorgulanması, kripto para biriminin yükselişe geçmesini zorlaştırmaktadır. Bu nedenle, yakın vadede SHIB’in kilit desteği olan 0,000010 $ seviyesinin yeniden test edilmesi daha olası görünüyor. Ancak, SHIB’in fiyat hareketlerinin kripto piyasasındaki genel trendlere bağlı olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle, SHIB’in fiyat hareketleri önemli kripto para birimleriyle bağlantılı olarak değişebilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.