Shiba Inu Fiyat Analizi: Boğa Formasyonu Oluşuyor, SHIB’nin Rallisi Yakın mı?

Shiba Inu Fiyat Analizi: Boğa Formasyonu Oluşuyor, SHIB’nin Rallisi Yakın mı?
0

ATH’sine ulaştığından bu yana %80’lik bir düzeltmeden sonra, Shiba hakkında olumlu haberler patlıyor ve trendin tersine dönmesine neden olabilir. Ancak, SHIB fiyatı yükselirken teknik açıdan zorluklarla karşı karşıya.

Günlük Grafik

Günlük zaman diliminde, Shiba Inu‘nun SHIB’si, ders kitabı bir yükseliş tersine dönüş modeli olan düşen bir kama içinde işlem görüyor. Kama, üst sınırı geçen ay birkaç kez test edildi.

Fiyat şu anda, kamanın tepesine doğru giden ilk engel olan EMA50 hattı (beyaz ile işaretlenmiş) ile mücadele ediyor.

MACD çizgisi aynı zamanda bir yükseliş sinyali olan MACD göstergesi adına sinyal çizgisinin üzerinden de geçer.

Fiyat düşen takozun üzerine çıkabilir ve 0,00003 dolardaki statik direncin ötesine geçebilirse, mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesinin yeniden test edilmesini bekleyebiliriz. Öte yandan, ilk büyük destek 0.00002 dolarda bulunuyor (güçlü günlük yatay destek)

shib

4 Saatlik Grafik

4 saatlik zaman diliminde, sahte bir kırılma (sahte) ve son 24 saat içinde iki milyon dolardan fazla tasfiyeden sonra, SHIB fiyatı şimdi kısa vadeli statik desteğinin ortasında 0,000023 dolarda. RSI-14 ayrıca sahte bir kırılma yaşadı ve düşüş bölgesine doğru keskin bir şekilde hareket ediyor (taban çizgisinin altında).

Boğalar statik desteği (yeşil ile işaretlenmiş) savunamazlarsa, token’ın günlük grafikte de görülen 0.00002 dolar civarında düşmesi bekleniyor.

shib

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap