17 Nisan Fiyat Analiz: Shiba Inu, Ethereum Classic ve ApeCoin

17 Nisan Fiyat Analiz: Shiba Inu, Ethereum Classic ve ApeCoin
0

Analizlere bakıldığında Bitcoin’in 4 saatlik 20/50/200 EMA’sının altına geri çekilmesiyle, genel piyasa yapısı satış bakış açısını biraz destekledi. Buna göre, ApeCoin 13 dolardan bir geri dönüş gördü ve yukarı kanalından çıktı.

Ethereum Classic, zayıf bir trend yakalarken düşük volatilite aşamasına girdi. Öte yandan Shiba Inu, kısa vadeli tekniklerinde hafif bir yükseliş tercihi hayal etti.

Shiba Inu (SHIB) Analiz

analiz
17 nisan fiyat analiz: shiba inu, ethereum classic ve apecoin 4

Fiyatın kısa olması için buradan 1000 ile çarpıldığını unutmayın.

SHIB alıcıları Mart ortasındaki en düşük seviyelerinden yukarı çıkarken, uzun vadeli görünümü kendi lehlerine kaydırmaya çalıştılar, ancak ayılar dokuz haftalık trend çizgisi direncini (beyaz, kesikli) onayladı.

Alıcılar, 0,021$’dan başlayan uzun vadeli desteğin sorumluluğunu üstlendiler. Son beş gün içinde meme tokeni, trend çizgisi direncinde duran %24’ün üzerinde bir büyüme gördü. Son gerilemeye rağmen, fiyat 20/50/200 EMA’nın üzerine çıktı  ve yükseliş tercihi sergiledi.

Son birkaç gün içinde, RSI  orta çizgide gezindi ve hafif bir yükseliş kenarı kaydetti. Ayrıca, CMF satıcıların lehine bir önyargı ortaya çıkardı. Ancak, desteğinden toparlanma, fiyatla gizli bir yükseliş ayrışmasını teyit edecektir.

Ethereum Classic (ETC) Analiz

analiz
17 nisan fiyat analiz: shiba inu, ethereum classic ve apecoin 5

ETC, Eylül ayının en yüksek seviyesinden değerinin %70’inden fazlasını kaybetti ve 22 Ocak’ta dokuz ayın en düşük seviyesine ulaştı. O zamandan beri, altcoin son üç ayda %78,3 agresif bir iyileşme gördü.

Sonuç olarak, 29 Mart’ta dört ayın en yüksek seviyesine ulaştı. O zamandan beri, ETC azalan bir kanalda (sarı) keskin bir düşüş yaşadı. 37 dolarlık baz bozulmadan alıcılar, modelin üzerinde sürdürülebilir bir kırılma bulmaya çalıştı.

DMI her iki tarafa da avantaj sağlamaktan kaçındı. Üstüne üstlük, ADX, ETC için zayıf bir yön eğilimi gösterdi.

ApeCoin (APE) Analiz

analiz
17 nisan fiyat analiz: shiba inu, ethereum classic ve apecoin 6

APE, 4 saatlik grafiğinde yukarı kanalda (sarı) toparlanırken oldukça iyi performans gösterdi. %30’luk 10 günlük düşüşün ardından, alıcılar piyasaya 10,6$ civarında yeniden girdi ve fiyatı birkaç haftanın en düşük seviyesinden yukarı çekti.

Ancak 13 dolarlık direnç sağlam dururken, satıcılar  20 EMA  (kırmızı) ve 50 EMA’sının (camgöbeği) altına düşüş sağladı. Bu düşüş, fiyatın yüksek oynaklığa girerken Bollinger Bantlarının alt bandını test etmeye devam etmesine neden oldu.

RSI, dengenin altında bir aşağı kanalda değer kaybetti. Üst trend çizgisinin üzerinde bir kapanış, 50 işaretine doğru toparlanma kapılarını açacaktır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir