Shiba Inu Coin: SHIB Yakımı 24 Saatte %13,198 Arttı, Shibarium ile Bir İlgisi Var mı?

Shiba Inu Coin: SHIB Yakımı 24 Saatte %13,198 Arttı, Shibarium ile Bir İlgisi Var mı?

SHIB yakım takibi yapan Shibburn’e göre, Shiba Inu‘nun yakma oranı son 24 saatte %13.198 fırladı. Devasa yanma oranı, balinaların geri dönüşü ve Layer-2 blockchain çözümü Shibarium’un 2023’ün başlarında beklenen lansmanı ile bağlantılı. Son birkaç gün içinde oynaklık da arttı, bu da SHIB fiyatının yükselmeye başlayabileceğini gösteriyor.

SHIB Yakma Oranı, Shibarium Lansmanından Önce Büyük Bir Artış Gösterdi

Shibburn  web sitesine göre, son 24 saatte 302.506.518  Shiba Inu ( SHIB) tokeni yakıldı ve bir önceki güne göre %13.198 arttı. Shiba Inu jetonlarını dolaşımdaki arzdan çıkarmak için yapılan yalnızca 5 işlem, SHIB yakmadaki büyük artışa katkıda bulundu.

shiba inu

Bu ay yanma oranında önemli bir artış olması, son 24 saatteki yanma oranındaki artışı daha da belirgin hale getirdi. Ayı piyasasında, Shiba Inu balinalar tarafından satışlara uğradı. Bununla birlikte, balinalar ya önemli miktarda SHIB satın alarak ya da onları doğrudan yazma adresine göndererek topluluğa geri dönüyor gibi görünüyor.

Kripto endüstrisinin en önemli kripto para biriminin büyük arzını azaltmak amacıyla, bir Shiba Inu adresi yakma adresine 297.290.339 SHIB jetonu gönderdi. Etherscan verileri ayrıca balinanın diğer belirteçleri ilgili boş adreslere sattığını da gösteriyor.

SHIB Army, çekirdek geliştirici Shytoshi Kusama’dan ve Shiba Inu ekosisteminin resmi Twitter tanıtıcısından ipuçları alarak Shibarium’un 2023’ün başlarında beklenen lansmanını bekliyor.

Shiba Inu Fiyatı 2023’te Yükselecek mi?

Shiba Inu ekosistem belirteçleri SHIB ve BONE, 2023’ün başlarında Shibarium lansmanının yapıldığı spekülasyonlar arasında balina birikimi nedeniyle Cuma günü %5’in üzerinde artış gördü.

Balina izleme platformu WhaleStats, SHIB’nin son 24 saat içinde en büyük Ethereum balinaları arasında satın alınan ilk 10 token olduğunu bildirdi. Bir balina, 29 Aralık’ta Bitvavo’dan 862.364.719.323 SHIB jetonu satın aldı. Balina, tüm SHIB varlıklarını  3 trilyondan fazla SHIB jetonu olan yeni bir adrese aktardı.

SHIB fiyatı şu anda son 24 saatte %1 düşüşle 0,000008045 $’dan işlem görüyor. Yılbaşı nedeniyle son 24 saatte işlem hacminde de düşüş yaşandı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.