Shiba Inu, Chainlink, EOS Fiyat Analizi: 30 Ocak Pazar

Shiba Inu, Chainlink, EOS Fiyat Analizi: 30 Ocak Pazar
0

Daha geniş duyarlılık görünüşte iyileşirken, Shiba Inu, Chainlink ve EOS’un 4 saatlik RSI’si çok önemli orta hat direncinin üzerine çıktı. Bununla birlikte, Shiba Inu simetrik bir üçgen oluşturduktan sonra 0.00002233 $ seviyesinde bir engelle karşılaşmaya devam etti.

Öte yandan, LINK boğaları 17.7 $ işaretine meydan okumak için çabalarken, EOS satın alma gücünü biraz azaltacağını ima etti.

Shiba Inu (SHIB) Analiz

analiz
shiba inu, chainlink, eos fiyat analizi: 30 ocak pazar 4

Yükselen kamadan (beyaz) ayrıldığından beri, SHIB ordusu satış baskısına karşı koyamadı. Alt, 22 Ocak’ta 15 haftanın en düşük seviyesine düşene kadar (27 Aralık’tan itibaren) ısrarla düştü ve değerinin yarısını kaybetti.

Ardından, alıcılar 0.00001864 $ seviyesinde devreye girdikten sonra geri dönüş rallisi gördü. Şimdi, meme tokeni 4 saatlik grafiğinde simetrik bir üçgen (sarı) gördü. Anlık direnç, 0,00002233 dolar seviyesine denk gelen üst trend çizgisinde durdu.

Basın zamanında, SHIB 0.00002148 dolardan işlem görüyordu. RSI, rekor düşük seviye olan 12.35’e dokunduktan sonra aşırı satım bölgesinden geri döndü. Geçen hafta orta çizgiyi geçmek için 44 puandan fazla canlandı. Trend çizgisi desteğini test ederken yükseliş eğilimi gösterdi. Ayrıca, Squeeze Momentum göstergesi  yaklaşık bir haftadır düşük volatilite aşamasında.

analiz
shiba inu, chainlink, eos fiyat analizi: 30 ocak pazar 5

Satıcılar 25.75$ bölgesine adım atarken, alt fiyat %48.56 düşüşle 24 Ocak’ta altı ayın en düşük seviyesini gördü. O zamandan beri, alıcılar 15.6$’ı garantilediler, çünkü alt fiyat, baskı zamanına kadar %33’lük bir toparlanma kaydetti. 

Son kazanımlarından sonra, 4 saatlik 20 SMA (kırmızı), 50 SMA (yeşil) ile yükselişe geçti. Bu okuma artan satın alma etkisini gösteriyordu. Ayrıca LINK, 17.7 $ işaretini test eden yükselen bir üçgen kırılması kaydetti. Daha fazla kırılma, 19.3 dolar seviyesine yakın bir tavan bulabilir. Kapak tarafında, herhangi bir çekilme, üçgenin üst düz trend çizgisinin etrafında bir zemin bulacaktır.

Basın zamanında, LINK 17.27 dolardan işlem görüyordu. Hayati 45 işaretini geçtikten sonra, alt’ın RSI aşırı alım bölgesinde kaldı. Bununla birlikte, OBV henüz direncini geçmedi ve boğalar lehine ivmeyi teyit etti.

EOS Analiz

analiz
shiba inu, chainlink, eos fiyat analizi: 30 ocak pazar 6

Aşağı kanal (beyaz) kırılması, 21 Ocak’taki daha geniş çaplı serpinti nedeniyle kısa sürdü. Sonuç olarak, EOS %30,41 düşüş kaydetti ve 24 Ocak’ta 22 ayın en düşük seviyesine ulaştı.

Alt, 4 saatlik grafikte düşüş bayrağı gördü. Son 24 saat içinde, boğalar yukarı kanalın orta hattını yaklaşık dört kez test etti. Buna göre, alıcılar için acil direnç haline geldi.

Basın zamanında, EOS 2.31 dolardan işlem görüyordu. RSI, iyileşme işaretleri gösterdi ve  sonunda yarım çizginin üzerinde bir kapanış gerçekleştirdi. Ayrıca, AO orta hatta yaklaşmaya çalışırken satış ivmesinin biraz arttığını hayal etti.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap