Shiba Inu, Chainlink, EOS Fiyat Analizi: 06 Şubat Pazar

Shiba Inu, Chainlink, EOS Fiyat Analizi: 06 Şubat Pazar
0

Analizlerde boğalar piyasadaki uzun vadeli düşüş eğilimlerine karşı çıkmaya çalışırken, Chainlink ve EOS yukarı kanal salınımlarına devam etti. Chainlink, karışık kısa vadeli sinyaller verirken, EOS bir yükseliş eğilimi gösterdi.

Öte yandan, Shiba Inu’nun ayıları 0.00002233 $ seviyesini yakalamaya çalışırken boğalar 59-mark RSI desteğini savundu.

Shiba Inu (SHIB) Analiz

analiz
shiba inu, chainlink, eos fiyat analizi: 06 şubat pazar 4

Boğalar 0.00002914$ seviyesini koruyamadıklarından, SHIB hızla düştü ve değerinin %58,6’sını kaybetti (27 Aralık’tan itibaren). Sonuç olarak, 22 Ocak’ta 15 haftanın en düşük seviyesine ulaştı. Ardından, alıcılar 0.00001864 $ seviyesinde devreye girdikten sonra bir geri dönüş gördü.

Meme token, son iki haftadaki 4 saatlik grafiğinde düşüş flamalarına tanık oldu. İlginç bir şekilde, boğalar %19’un üzerinde kazanç kaydettikten sonra son iki gün içinde 0.000022$ seviyesindeki desteği geri aldı. Ani direnç, flamanın üst trend çizgisinde durmaya devam etti.

Basın zamanında, SHIB 0.00002270 dolardan işlem gördü. İki gün içinde 30 puanlık bir yükselişin ardından RSI, son 24 saatte aşırı alım bölgesinden geri çekildi. Böylece yükseliş etkisi azalırken 59 işaretini test etti. Üstüne üstlük, AO orta çizgisine yaklaştıkça azalan satın alma etkisini doğruladı.

analiz
shiba inu, chainlink, eos fiyat analizi: 06 şubat pazar 5

LINK yukarı kanaldan (sarı) bozulunca alıcılar güçlerini kaybetti. Böylece, LINK %53,09 düşüşle (11 Ocak’tan itibaren) 24 Ocak’ta altı ayın en düşük seviyesine geriledi. Bununla birlikte, alt grup daha sonra %34.28’lik bir toparlanma kaydettiği için boğalar nihayet 13.96$’da göründü.

Sonuç olarak, LINK 4 saatlik grafiğinde yükselen bir kanal (beyaz) görüntüledi. Geçen hafta, boğalar 17.76 dolar seviyesinin üzerinde sürekli bir kapanış bulmak için mücadele etti. Şimdi, buradan herhangi bir geri dönüş, 16.68 $ işaretinde bir taban bulabilir. 

Basın zamanında, alt 17.80 dolardan işlem gördü. 5 Şubat’ta 67 seviyesini dürttükten sonra RSI, acil desteğini test etmek için dalışa geçti. 60 işaretinin altındaki herhangi bir düşüş, daha fazla düşüşe neden olabilir. Ayrıca, +DI  kuzeye bakarken, LINK karışık sinyaller verdi. Ayrıca, ADX (yön eğilimi) son derece zayıftı.

EOS Analiz

analiz
shiba inu, chainlink, eos fiyat analizi: 06 şubat pazar 6

Son zamanlardaki aşağı kanal (beyaz) kırılması, 21 Ocak’taki daha geniş satış nedeniyle hızla tersine döndü. Sonuç olarak, EOS %30,41 düşüş kaydetti ve 24 Ocak’ta 22 ayın en düşük seviyesine ulaştı.

O zamandan beri, alt, son 13 gün içinde yukarı kanalda (yeşil) %25.5’lik bir iyileşme gördü. EOS, yukarı kanalın üst trend çizgisinden geri dönmeden önce sadece iki gün içinde %13’ün üzerinde kazanç kaydetti. Ani direnç, üst trend çizgisinde durmaya devam etti. Herhangi bir geri çekilme, 20 SMA’nın  (kırmızı) yakınında destek bulacaktır.

Basın zamanında, EOS 20-50 SMA’sının  üzerinde 2,494 dolardan işlem görüyordu. Yükselen RSI etkileyici kazançlar gördü ve 61-markın üzerinde sürdürülebilir bir kapanış buldu.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap